To koniec liceów ogólnokształcących. Znikną już od września

| Aktualizacja:

Będzie mniej lekcji historii, polskiego, biologii, chemii i geografii. Więcej - zdrowia i urody. Od września licea przestaną być ogólnokształcące, a staną się specjalistyczne.

wróć do artykułu
  • ~A
    (2012-02-03 08:12)
    TRAGEDIA!!!
  • ~mieczysław
    (2012-02-03 08:14)
    a to banda tumanów PO to szkodnik jakich mało ...!!!PRECZ Z TUSKIEM I JEGO BANDĄ !!!
  • ~mirona
    (2012-02-03 08:20)
    Tylko tacy geniusze jak p była minister Hall mogli wykombinować cos tak debilnego.
  • ~ciekawa
    (2012-02-03 08:24)
    Co jeszcze głupiego zrobią ci nasi specjaliści od oświaty
  • ~ewunia1
    (2012-02-03 08:31)
    parobcy dla niemców o to czym będziemy, wyniszczyć naród, język, umysł - jak teraz liczy sie chata, auto, mieszkanie... w jakim języku siemówi co to ma za znaczenie...
  • ~ozon
    (2012-02-03 08:32)
    Głupim społeczeństwem się łatwo manipuluje.
  • ~struś pędziwiatr
    (2012-02-03 08:32)
    Bydło, normalne bydło kształcące półinteligentów...

    Kto mógł w ogóle taki plan wymyślić!

    Tylko ta... nie powiem kto...
  • ~ads
    (2012-02-03 08:37)
    Szkoła nie jest miejscem ciągłych eksperymentów chorej umysłowo kobiety swoje dzieci niech tak kształci czas pokaże kim będą,nie chcę by moi przyszli wnukowie niewiele umieli w życiu i patrzyli na zjawiska nie rozumiejąc ich bo tak kiedyś o nich zdecydowała kobieta matka .
  • ~czytelnik
    (2012-02-03 08:39)
    biologia, chemia, fizyka, geografia w jednym - tylko kretyn mógł coś takiego wymyślić. Szkoda mi młodych, będziecie głupi kończąc taką szkołę i będą wami manipulować.
  • ~mason
    (2012-02-03 08:46)
    PO-matolstwo chce co by poloczki byli tylko robolami w jewrejskich KIBUCACH
  • ~oyster
    (2012-02-03 08:53)
    zwariowała !!! to chyba przez te mrozy
  • ~człowiek
    (2012-02-03 09:00)
    co za głupota, teraz to wszyscy chyba zaczną chodzić na korepetycje, kasa kasa kasa i głupota
  • ~mówię NIE temu rządowi
    (2012-02-03 09:00)
    Polska młodzież jest za mądra. Podczas protestów w sprawie ACTA to wyszło. Trzeba ją ogłupić. Tusk brawo. Zrobisz to czego nie zrobili Niemcy i Rosjanie
  • ~partyzant_z_lasu
    (2012-02-03 09:02)
    W Izraelu i w Niemczech, za pomysł skrócenia lekcji historii, taka minister poleciała by na pysk. Jak wskazuje nazwa liceum jest ogólnokształcące - skoro widzisz, że twoje dziecko sobie nie radzi, a się tym nie zajmujesz, pilnując czy odrabia to co musi, to po co go tam posyłać. Zawodówka czy technikum będzie lepsze, nikt głąbowi do łba nie nakładzie...
    Jeśli dzieciaki sobie nie radzą w liceum, bądź mają za dobrze w domu, to albo powinny iść do zawodówek, bo w technikum specjalistycznym trzeba coś umieć i chociaż w tej dziedzinie ogarniętym, albo do prywatnych "liceów" gdzie przeczekają do matury. Dziś szczyle wolą zamieszczać swoje durne gołe foty i chlać co sobotę, a rodzic uważa, że jak da siopę na kursy, to starczy, niech szkoła wychowuje, moje dziecko jest genialne, nauczyciele są źli nie muszę pilnować. I tak mamy magistrów którzy się do niczego nie nadają..., Nasi inżynierowie byli cenieni, dopóki nie wprowadzili w Polsce systemu z gimnazjami... który to naprodukował już ćwierć inteligętów... a efekty widzimy w ostatnich wyborach...
  • ~LGB
    (2012-02-03 09:03)
    Mam trójkę małych dzieci i wiem że szkoła jest po to aby nauczyć minimum wiedzy. Zainteresowania indywidualne dzieci muszą rozwijać rodzice podtykając odpowiednie książki a później samo dziecko. Nie da się nałożyć wiedzy łopata do głowy. Jeżeli ktoś jest humanistą z zamiłowania to nic nie stoi na przeszkodzie aby miał dobrze płatną pracę jako księgowy lub inżynier i czytał literaturę z zamiłowania lub czytał książki historyczne dla relaksu żeby skonfrontować wiedzę nauczoną w komunizmie z najnowszymi badaniami. Jeżeli ktoś chce znać angielski albo być muzykiem to nie oznacza, że nie może być inżynierem lub rachunkowym i jednocześnie władać jednym lub dwoma językami obcymi i grać na fortepianie, trąbce i gitarze. Pozdrawiam
  • ~lunk
    (2012-02-03 09:05)
    Czy nie macie już dość tych gnojków?
  • ~andrzejto
    (2012-02-03 09:05)
    Nie wiem, co za kretyn to wymyślił, ale to już jest totalny kretynizm...
  • ~Zielon001
    (2012-02-03 09:10)
    ~czytelnik2012-02-03 08:39
    biologia, chemia, fizyka, geografia w jednym - tylko kretyn mógł coś takiego wymyślić. Szkoda mi młodych, będziecie głupi kończąc taką szkołę i będą wami manipulować.


    Z jakiego fragmentu tekstu to wywnioskowałeś/aś? Tak właśnie kończy się kształcenie ogóle, ludzie do wszystkiego i zarazem do niczego konkretnego
  • ~jeremi
    (2012-02-03 09:12)
    Od ruskich to wzieli?Paranoja.Paranoja.Po co uczyć,po co?Niech beda durne dzieciaki,po co wydawać na darmo pieniądze,po co?
  • ~nieuk
    (2012-02-03 09:12)
    PO takim liceum prosto do gabinetów politycznych,do ministerstw/radcowie, doradcy,asystenci,dyrektorzy,prezesi...