Dyrektor CKE: Egzamin z języka polskiego nie odbył się w jednej szkole

Egzamin z historii nie odbył się w trzech szkołach, a z języka polskiego w jednej – poinformował w środę dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Marcin Smolik. Dodał, że zdecydowana większość uczniów przystąpiła do egzaminu.

wróć do artykułu
  • ~ke do de
    (2019-04-10 11:36)
    Brawo pani min.Zalewska! A Uczniom powodzenia w kolejnych potyczkach egzaminacyjnych! I uczcie się dalej, byście w przyszłości wyeliminowali z życia publicznego takich szKODników jak ten pan Broniarz, który Was szantażował
  • ~Kacaff, medrzec z Bydgoszczy
    (2019-04-10 11:36)
    Brawo katechceci, brawo katechetki! W godzinie próby zdali egzamin. To cisi bohaterowie naszych czasów, jakże często wyśmiewani i obrzucani obelgami przez rozwydrzoną młodzież.To bez nich, bez ich ojcowskiego nadzoru szkoła byłaby rozsadnikiem ipsacji, kaundelizmu, mastactwa czy koprofilii. To Oni stoją w pierwszym szeregu walki z seksualizacją. Odczepić się od ich wynagrodzeń - ustala je Kościół i odpowiadają one ich wiedzy i zaangażowania.
  • ~Zapamiętamy tego drania ~
    (2019-04-10 11:37)
    Towarzysz Sławuś Broniarz, były członek PZPR i SLD, niepracujący od co najmniej 10 lat jako nauczyciel boss związkowy z pensją co najmniej12 tys. zł miesięcznie: " Dajcie nam co miesiąc 1000 zł extra, bo jak nie to dzieci nie dostaną promocji "
  • ~W
    (2019-04-10 12:19)
    Sprawdzeniem wynikow egzaminow musza zajac sie prawdziwi nauczyciele a nie strajkujace marionetki bo oni I tak nie maja wystarczajacej wiedzy. Oni wiedza tylko ile zgarnac za godzine korepetycji.
  • ~jaromir
    (2019-04-10 11:36)
    I dla tego daję dyla do Brukseli.
  • ~marta kaczyńska po 10 mężu zawsze dziewica
    (2019-04-10 12:06)
    jest to oczywisty sukces zalewskiej jak cała reforma
  • ~fotograf
    (2019-04-10 11:22)
    panienka ze świerszczyka się odnalazła
  • ~PIotr
    (2019-04-10 11:34)
    Brawo za skompletowanie składu pilnującego. Pytanie jednak, kto teraz sprawdzi te prace?! - księża czy emeryci?! Nie jestem przekonany, czy księża mają wystarczającą wiedzę z matematyki, fizyki czy chemii?!
  • ~Ch.
    (2019-04-10 12:21)
    Kacze lajno Jak i samego J.Kaczyzmu tez POgonic z PL
  • ~STAN
    (2019-04-10 17:55)
    TVN pokzuja ile zarabja w Holandi i inych krajch zachodnich ,ale w tych krajach nigdy nie mieli podwyzel 15 procent, w ciagu roku.
  • ~Tak to widzę...
    (2019-04-11 13:54)
    Komu nauczyciele "dokuczają" swoim strajkiem? Rządowi? - NIE- rząd ma w poważaniu ich strajk, co najwyżej jedną pani minister zamienią na inną - polityka rządu się nie zmieni DZIECIOM i RODZICOM - TAK - uczniowie, którzy nie napisali egzaminu są w czarnej d. Rodzice musza kombinować, brać zwolnienia itp. - ponoszą dodatkowy koszt. Co nauczyciele dla siebie wywalczą? - tyle ile rząd im dawał na początku... Rząd nawet gdyby miał to Wan nie da więcej: Z TERRORYSTAMI SIĘ NIE NEGOCJUJE
  • ~zin