Nie ma nowej oferty dla nauczycieli. Szydło: Propozycje, które nie są realne do spełnienia, nie uzdrowią sytuacji

| Aktualizacja:

Możemy spierać się na różne argumenty, możemy podejmować protesty, ale rozwiązania, które nie są realne do spełnienia, nie uzdrowią sytuacji; zaproponowaliśmy zmiany, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom środowiska nauczycielskiego - powiedziała w poniedziałek wicepremier Beata Szydło. - Pan przewodniczący ZNP Broniarz podjął decyzję o odrzuceniu kolejnej propozycji rządu, która zawiera podwyżki dla nauczycieli - dodała.

wróć do artykułu
  • ~Ps
    (2019-04-08 13:01)
    Zabierzcie pińć stów dzieciorobom, rogaciźnie i nierogaciźnie i dajcie tym którzy ciężko pracują chociażby nauczycielom. Ale kto wtedy was wybierze i nieuków dopuści do koryta?
  • ~ciekawe
    (2019-04-08 12:42)
    Broszka, wystarczy przecież nie kraść.
  • ~seneka
    (2019-04-08 13:04)
    ****** dostaną, Krowy dostaną , Gliniarze dostali ,Wojskowi dostali. Nauczycielom gruszki na wierzbie w 2023 r . Preferencje PiSu są jasne i oczywiste.
  • ~Batko
    (2019-04-08 14:24)
    Rząd NIE USTĘPOWAĆ na milimetr. Plus zaistniałej sytuacji ,to że SUWEREN dowiedział się ,że oprócz Sędziów w Polsce mamy Kaste pracującą 18 godz.Tygodniowo ,a zarobki minimum 6 tyś. Rozgonić tych NIEROBÓW.
  • ~Amber wykopany !
    (2019-04-08 13:23)
    Ślę Broszce kwiaty i ciumki z budowy 2 wież im. eLKa ! P.S. Koperty podobno znikły, a jak mówię podobno, to w pisie oznacza, że koperty znikły jak kamień w wodę.
  • ~wkurzony suweren
    (2019-04-08 14:56)
    Beatka, grunt, że macie pieniądze 500+ na krowy i ******* Tych waszych głupot, to już nawet nie chce się słuchać. Na lewo i prawo rzucacie kiełbasę wyborczą, nawet sam Kaczyński to powiedział, a nauczycieli macie w ........ Wstyd, grunt, że wasza kasa się zgadza. Macie w nosie wszystkie grupy społeczne, które z waszego punktu widzenia nie dadzą wam wygranej. Zapomniałaś już co wykrzykiwałaś przed ostatnimi wyborami ?
  • ~sic.
    (2019-04-08 17:29)
    Lepiej doplacac do swin i krow .... w pisie ich dosc ... Szydlo ta jaka kategoria ???
  • ~head
    (2019-04-08 20:52)
    Zdrowa jest sytuacja jak rządowi biorą po 65 tys. premii. Zdrowa jest sytuacja jak Szydło dała sobie 9 tys. podwyżki Zarabiała 17 tys. teraz zarabia 26,5 tys. Za nicnierobienie.
  • ~już raj na ziemi
    (2019-04-08 15:42)
    PiS będzie zadowolony - trzeba zreformować szkolnictwo : podstawowa nauka religii, w tygodniu po 1 godzinie polskiego i 1 godzinie matematyki. Nauka tych dodatkowych przedmiotów w tym wymiarze wystarczy aby czytać modlitewnik i odliczyć datek na tacę.

Może zainteresować Cię też: