Wotum nieufności wobec MEN? Reformie edukacji przyjrzy się nie tylko NIK, ale także kancelaria premiera

| Aktualizacja:

NIK i kancelaria premiera przyjrzą się reformie edukacji. Sprawdzą, czy we wrześniu przyszłego roku uczniowie trafią tam, gdzie chcieli, a jakość kształcenia nie spadnie.

wróć do artykułu
  • ~POVoter
    (2018-12-19 08:08)
    kancelaria premiera się przyjrzy!? to premier nie wie co robi jego minister?? mateuszek kłamczuszek chyba poza kłamstwami niczego pożytecznego nie robi :D
  • ~czy jest sprzeciw
    (2018-12-19 08:53)
    to jest tylko jeden z przykladow ze to pisowskie nasienie nigdy nie powinno rzadzic
  • ~Julka
    (2018-12-19 09:53)
    Od nowego roku szkolnego będzie jeszcze większy cyrk w szkołach średnich
  • ~Jeden i jeden to zawsze 11
    (2018-12-19 09:33)
    Pani Zalewska i jej reformy symbolizują CAŁĄ działalność PiSu .
  • ~Jednak Pomyleńcy i Szalbiercy są ?
    (2018-12-19 09:07)
    Ministrami oświaty nawet w bolszewiżmie były postacie znaczące . Przemokniętej kury jeszcze nie mieliśmy ,no to mamy .
  • ~Julka
    (2018-12-19 09:51)
    Ta reforma to cyrk, mój wnuk siedzi w szkole od 8 do 14,30 albo do 15,25 w domu nad lekcjami do 23, a kiedy czas na odpoczynek rozrywkę??????? Program nauczania to chyba jakiś cep ustawił, takiego bałaganu w edukacji nigdy nie było, no ale przecież to pis oni wszystko rozwalą jak hodowle koni
  • ~Batko
    (2018-12-19 09:29)
    Co znów NOWELIZACJA Ustawy? Tym razem tzw,,premier" cofnie Reformę Szkolnictwa????????????????????????????????? .Pora na WCZEŚNIEJSZE Wybory Parlamentarne.
  • ~JoAnn
    (2018-12-19 07:38)
    Brakuje podibno specjalistów po szkolach branżowych i na siłę tych, którzy nie dostaną się do liceum MEN chce zmusić do wyboru zawodu. Dopóki w mentalności Polaków będzie pokutować pogarda dla wykształconych bez matury i czołobitność dla słabeuszy z tytułem profesora, nie wiele się zmieni w kwestii kształcenia "branżowego". Na końcu i tak każdy powinien mieć prawo wyboru o samostanowieniu zawidowym
  • ~cyryfeusz
    (2018-12-19 12:22)
    Za to co pisowscy zwyrodnialncy zrobili polskim dzieciom odbierając szanse na uczciwą edukację, czas na rodzinę, zajęcia pozalekcyjne, przede wszystkim - niezbędny odpoczynek (dzieci kończą często odrabianie lekcji w nocy!!!) - pani minister i reszta odpowiedzialnej za tą podłość bandy powinni spędzić resztę życia w kamieniołomach. Czy w przyszłym roku szkoły średnie będą pracować na nocną zmianę, zafundują naukę w kontenerach - czy może połowa dzieci zakończy po prostu naukę na szkole podstawowej, bo z powodu spotkania się dwóch roczników nie będzie dla nich miejsca w pisowskiej szkole? Może o to właśnie chodzi pisowskim zwyrodnialcom - żeby szerzyć ciemnotę i analfabetyzm, bo takim ludziom łatwiej wciskać bolszewicką propagandę z okienek "mediów narodowych"...?
  • ~POstKOmuna do de
    (2018-12-19 07:13)
    Brakuje nauczycieli? A takie było wycie, że przez reformę mnóstwo belfrów wyląduje na bezrobociu!
  • ~stary belfer
    (2018-12-19 12:15)
    Pani minister ma rację w reformmach natrafiła jednak na opór materii. Nauczyciel to pracownik najemny jak się niepodoba to na zmywak.

Może zainteresować Cię też: