"Komuniści, lewaki, genderowe dno". Takiej piosenki uczyła dzieci w klasie. Jest reakcja kuratora

| Aktualizacja:

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Sycowie śpiewali na ocenę kontrowersyjną piosenkę Lecha Makowieckiego "Rok 966" - donosił lokalny oddział portalu naszemiasto.pl. Co na to kurator oświaty i sama nauczycielka?

wróć do artykułu
  • ~republika kartoflano katolicka
    (2018-11-23 09:32)
    brunatno katolickie szambo.
  • ~xxl
    (2018-11-23 09:38)
    Syców to XIX-nasto wieczne dno , przykładem tego jest jej KLĘPOWATOŚĆ .
  • ~n
    (2018-11-23 09:57)
    Żenada
  • ~5 kolumna watykanu
    (2018-11-23 10:01)
    prymitywni i skundleni to najwiekszy skarb ePiSkopatu.
  • ~perun
    (2018-11-23 10:20)
    966 to był pamiętny rok... gdy nasi dziadowie zostali gwałtem przymuszeni do przyjęcia obcej im wiary...
  • ~glupi jak polak katolik
    (2018-11-23 10:32)
    1000 lat czarnego zaboru zrobilo swoje.
  • ~Renn
    (2018-11-23 10:44)
    Powstancie , ktorych dreczy mafia Kaczynskiego, powstancie, ktorych glupota probuje zniewolic.....
  • ~rzeczywistość
    (2018-11-23 10:47)
    Polsko-katolickie pojmowanie miłości bliźniego. Jan Paweł II, papież ekumenizmu, się w grobie przewraca.
  • ~Bingo
    (2018-11-23 10:55)
    W 966 roku wprowadzono chrześcijaństwo żeby utwierdzić władzę centralna. Poprzednia religia, bez pomocy potęgi Watykanu nie dał rady. Tak kościół od wieków źywi się praca Polaków.
  • ~Waniliusz
    (2018-11-23 11:00)
    Lepsza ta piosenka niż genderowe Piątki w szkołach.
  • ~światły katolik
    (2018-11-23 11:19)
    Ludzie zarówno jedna jak i druga strona mnie załamują. Jedni by zwalczali Unię, muzułmanów i co ciekawe małżeństwa homoseksualne, inni natomiast Kościół. Ja jestem katolikiem, jak na Polaka konserwatywnym (nigdy się nie upiłem, ani nie spróbowałem tytoniu), natomiast popieram UE i małżeństwa jednopłciowe. Popieram demokrację. Sprzeciwiam się głupocie i złu. Uważam iż zarówno homofobia, jak i antyklerykalizm to popłuczyny po nazizmie i komunizmie. Nauczcie się szanować siebie i innych. Należy odrzucać zło nałogi i nienawiść, a przyjmować mądrość i rozsądek. PiS ostatnio mnie załamuje. Potępiam zachowanie Pięty, Pawłowicz, jak kiedyś potępiałem zachowanie Palikota i spółki. Chamstwem i ignorancją nie powinno się wygrywać. Można być rozsądnym katolikiem? Można!
  • ~Gemini
    (2018-11-23 11:28)
    Komunizm to zbrodnia a gender to ideologia zboczeńców.
  • ~amarekr
    (2018-11-23 11:34)
    a to co ktoś zakazał tej piosenki, rozumiem cenzura prewencyjna jest coś takiego, ale póki co to na razie nie ma zakazu słuchać i śpiewać rok966,
  • ~katon
    (2018-11-23 11:35)
    a co powinni zaspiewać Panie i Panowie chrzescijanie? hymn pochwalny dla gender eutanazji małżeńst homoseksualnych aborcji na życzenie ? ******** i pijaństwa? musicie sie w koncu okreslić jakimi chcecie być rodzicami dla swych dzieci bo na patologicznym relatywiżmie moralnym niczego w życiu nie zbudujecie ...../
  • ~Zorron
    (2018-11-23 11:44)
    Ta pani powinna nie tylko natychmiast wylecieć z pracy, ale powinna zostać aresztowana prewencyjnie na 3 miesiące aby uchronić społeczeństwo przed kontaktem z nią i ryzykiem rozszerzania się umysłowej zarazy której padła ofiarą. Wykorzystywanie w tak nikczemny sposób dzieci, które nie są w stanie bronić się przed taką agresją ideologiczną to szczyt bolszewickiego zwyrodnienia. Ta pani ma szczęście, że nie żyje w czasach rewolucji październikowej - strach pomyśleć co taka nadgorliwa bolszewicka aktywistka miałaby wówczas na rękach...
  • ~Normalny, heteroseksualny facet
    (2018-11-23 12:16)
    Super piosenka.
  • ~Pedaly
    (2018-11-23 12:17)
    Brawo !!!!!!!
  • ~ixi
    (2018-11-23 12:30)
    Boli prawda ?
  • ~marian
    (2018-11-23 12:37)
    No dobrze przecież wyśpiewują. Prawdę.
  • ~malpa w czerwonym
    (2018-11-23 12:42)
    JUZ PORA wypowiedziec konkordat