MEN kontroluje szkoły po "Tęczowym Piątku". I grozi dyrektorom dyscyplinarką

| Aktualizacja:

Wiceminister edukacji Marzena Machałek oznajmiła w rozmowie z Radiem ZET, że jeżeli dyrektorzy złamali prawo oświatowe odnośnie "Tęczowego Piątku", to poniosą konsekwencje.

wróć do artykułu
  • ~januszek
    (2018-11-03 19:35)
    Przychodzi do KGB stary Izaak Mojsiejewicz i powiada że chce paszport, bo ma zamiar wyemigrować. Oficer pyta się go: — Co się stało? Wytrzymaliście Stalina, Chruszczowa, Breżniewa, pierestrojkę i kryzys, a teraz, gdy nareszcie można odetchnąć, chcecie emigrować na stare lata? — To z powodu homoseksualizmu. — Przecież u was z tym wszystko w porządku! — U mnie w porządku, ale widzę co się dzieje. Za Stalina homoseksualistów rozstrzeliwali. Za Chruszczowa wsadzali do paki. Za Breżniewa — przymusowo leczyli. Za Gorbaczowa przestali się nimi zajmować, a potem homoseksualizm zrobił się modny. To ja chcę wyjechać, póki jeszce nie jest obowiązkowy.
  • ~Janusz od Grażyny
    (2018-11-03 19:30)
    Syn wraca do domu nad ranem. W ten ojciec od progu wyskakuje z pytaniem: - Gdzie byłeś? - Tato! Miałem swój pierwszy raz!- odpowiada zadowolony syn. - Aaa, to co innego, siadaj, napij się Whisky, zapal sobie... - odpowiada równie podniecony ojciec - Whisky chętnie, papierosa też, ale usiąść, nie usiądę.
  • ~k.o
    (2018-11-03 17:39)
    fałszują nawet ankietę
  • ~Fgh
    (2018-11-03 12:14)
    Szkoda, że trzeba wykupić dostęp do artykułow. Cóż, wolne media.
  • ~J-23
    (2018-11-02 05:04)
    Zachciało się wam rządów solidaruchów to macie
  • ~JGK
    (2018-11-01 10:35)
    Tęczowość nachalnie wylewa się z każdego okienka telwizyjnego, i każdej szpalty nieustannie, 24h na dobę, a teraz jeszcze w szkołach, może niedługo w przedszkolach
  • ~lucek
    (2018-10-30 16:51)
    Dla odmiany, w szkole u mojej córki nauczyciel matematyki rozpoczynał lekcję modlitwą... Czy takimi rodzajami indoktrynacji MEN też się zajmie? Na szczęście dyrekcja się nie bała czarnych i po interwencji rodziców te praktyki się skończyły ale znam wiele podobnych przypadków, gdzie dyrekcja popiera takie działania godzące w neutralność światopoglądową i świeckość szkoły.
  • ~witajciy w republice kartoflano katolickiej
    (2018-10-30 15:18)
    tak dziala panstwo wyznaniowe, tylko sukienkowi zboczency maja prawo oglupiac polskie dzieci!
  • ~Tolerancyjny
    (2018-10-30 14:28)
    Można jeszcze rozszerzyć tolerancję...np : Zaprosić Panie które usunęły ciążę Zaprosić ginekologa który dokonywał aborcji może ...filmik? Zaprosić mordercę który zabił Babcie też by się przydał filmik Pokazać gwałt zbiorowy...może uchodźcy...?
  • ~Sokular
    (2018-10-30 14:02)
    ......nie idżcie tą drogą czy nie wystarczy przemilczeć?????????????????? i dać szanse do decyzji rodzicom???????????????????????????????????
  • ~Jednoroczniak marek
    (2018-10-30 13:36)
    Wraca Średniowiecze! Szczepionki szkodzą, a ziemia jest płaska!
  • ~wawa
    (2018-10-30 13:13)
    Księża najlepiej potrafią zająć się dziećmi ! A są ich tysiące.
  • ~Andre
    (2018-10-30 13:10)
    W czym problem??? Czy literatura i historia przeczy temu zjawisku??? Czy to są inni ludzie??? ...oczywiście, że swojemu synowi zezwolilem na udział w lekcji i nie widzę w tym nic dziwnego...
  • ~abcd
    (2018-10-30 12:35)
    Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl"
  • ~PIS zaciemnia i zadymia
    (2018-10-29 20:56)
    Czemu ten PIS nie rozmyśla o ważnych sprawach, tylko robi dym ? Np. gdzie będą budowane obiecane mosty ? Kiedy będą elektryczne samochody /albo chociaż 1 - jeden ?/. Jakoś ważne tematy mają być zasnute dymem, żeby suweren nie zobaczył w porę wyborczych oszustw PISu
  • ~Iwona
    (2018-10-27 23:35)
    Też się nie zgadzam na nie ! Gdańsk
  • ~Magda
    (2018-10-27 22:48)
    Witam jestem z Gdańska i nie życzę sobie u nas w szkołach aby uczyli moje dzieci i inne dzieci - Tolerancji , promowanie homoseksualizmu czy jakichkolwiek innych form seksualności jest czymś co nie powinno mieć miejsca , nie powinno mieć miejsca przede wszystkim w szkołach ! Moim zdaniem , jest to najgłupszy program > Tęczowy Piątek , Ten , kto to wymyślił , to niech się walnie porządnie w głowę ...w ten sposób nie będzie nikt wpajał głupot ludziom do głowy !!!
  • ~nomenomen
    (2018-10-26 18:52)
    A indoktrynacja "wiarą katolicką" jest ok? Toż to szkodliwe (oczywiście nie dla pewnej grupy) zabobony z minionej epoki. Ludzie zacznijcie używać mózgu. Przynajmniej ta część współobywateli która je posiada!
  • ~Lula
    (2018-10-26 18:36)
    Sam fakt, że taka akcja wywołuje w XXI wieku tak prymitywne reakcje ze strony prawicowych oszołomów świadczy o poziomie politycznym tego kraju jak i o poziomie emptii wśród społeczeństwa ogółem.
  • ~Kalmar
    (2018-10-26 18:20)
    Propagowanie zachowań antyczłowieczeńskich powinno być karane sądownie. Nie można propagować zachowań niezgodnych z naturą człowieka!!! Bieganie z różowymi piórami w tyłku to zachowania antyspołeczne. To przyczyni się do zagłady biologicznie zdrowych ludzi.

Może zainteresować Cię też: