Fundacja Dzieci Niczyje będzie szkoliła nauczycieli. Zarobi na tym miliony

| Aktualizacja:

Fundacja Dzieci Niczyje będzie szkoliła nauczycieli w ramach rządowego programu. Zarobić na tym może kilkanaście milionów złotych.

wróć do artykułu
  • ~Lichwa to też zarobki na nędzy
    (2015-03-17 08:39)
    Na nędzy można dobrze zarobić. To widać wśród największych krezusów tego świata. A najwięksi bogacze to żydzi, którzy bogacą sie na nędzy, rozpijaniu ludzi i kradzieżach, mordach i wyzysku.
  • ~Normalny człek.
    (2015-11-13 10:24)
    To jest zajefajny pomysł na zrobienie kasy. Dlaczego ja o tym prędzej nie pomyślałem nie mam czasu pisać, zakładam fundacje, towarzystwo co tam jeszcze i się bogacę. Forsa ! Forsa ! ! Forsa ! ! !
  • ~kopacz łże
    (2015-03-17 14:09)
    zamknijcie ryje, nauczyciel zawsze popierają PO, PSL i Komoruskiego
  • ~POslanka SAWICKA
    (2015-03-17 14:17)
    o co chodzi przeciez to sa slyne KRECENIE AMBER -GOLDU POsprzedaje LODY,LODY
  • ~siostra Masturbacja
    (2015-03-17 09:32)
    Skoro "W Sieci tak broni Biereckiego, to dlaczego nie bylo zadane pytanie:
    "czemu kilkadziesiat mln zl zostalo przetransferowanych do Luksemburga" ?
    Wg slów Jaroslawa Kaczynskiego w Skokach jest tylko polski kapital,
    wiec co robia te polskie pieniadze za granica Polski?
  • ~slowianka
    (2015-03-17 08:55)
    Tu trzeba zadac pytanie kto ta fundacja kieruje czyli znajomy krolika...po nitce do klebka .
  • ~>>>>> Zibi <<<<<<
    (2015-03-17 09:20)
    TAK KOLESIE MAFII - PO ZARABIAJĄ KASĘ I TAK SIĘ KRĘCI LODY JAK TO MÓWIŁA PRZEKRĘT sawicka Z MAFII - PO ...
  • ~sawicka
    (2015-03-17 14:18)
    ,,Lody,lody.Komu lody.Tanio szybko i bez skrupułów"
  • ~iza
    (2015-03-17 11:27)
    ile Owsiak zarabia na swoich fundacjach ?
  • ~rok2015
    (2015-03-17 12:22)
    perfidny rzad kaczora donalda tyfusk i pani namaszczonej CIOPAC POwinien zadac sobie pytanie kiedy mamy sie sPodziwac kolejnych rozbiiorow
  • ~rok2015
    (2015-03-17 12:20)
    teraz kaczor donald tyfusek sprowadzi nimieckich nauczycieli 8i bedom szkolic HAKATE,jak bylo 2wieki,temu
  • ~Grzechu comeback
    (2015-03-17 11:58)
    TAK SIĘ DOI TOSKOBANTUSTAN !!! Chcieliście Polaczki ferajnę to macie! Będzie mieć dużo szczęścia jak wam pozwolą na pozostawienie chociaż GACI!
  • ~obserwatorka
    (2015-03-17 12:29)
    Przecież tą fundację na pewno założył ktoś z PiS-u. Ha , ha, ha. Wszystkie szkolenia w Naszym Kraju to zwykłe przekręty i to z każdej dziedziny gospodarki.
  • ~rok2015
    (2015-03-17 12:18)
    no batka sap i c k aq mpowila bedziemy kryncic LOdy to nie chciano wierzyc i kaczor donald TYFUSEK zrobil swoje
  • ~zbigniew
    (2015-03-17 17:18)
    KTOŚ jeszcze zarobi ! i o to tutaj chodzi.!
  • ~rok2015
    (2015-03-17 12:28)
    POdly rzad kaczora donalda TYFUSKA i pani CIOPAC ,nie rozumiem jednego ,dlaczego oni nie lubiom POlakow i POlskich szkol ,,mysle ze wszystkiego co nalezy do POlakow
  • ~halszka
    (2015-03-17 14:38)
    A kto założył tą fundację,i kto bedzie na tym zarabiał?
  • ~Młody belfer
    (2015-03-17 14:26)
    Te wszystkie szkolenia w SZKOLNICTWIE to są nic nie warte papierki na rynku pracy. Nauczyciel kończy pracę i jego wykształcenie to tylko studia mgr lub licencjackie ewentualnie inżynierskie a reszta certyfikatów z szkoleń to zbędna makulatura. Pracując w szkolnictwie i widząc co się dzieje to skóra cierpnie jakie to wykształcenie mają nie którzy nauczyciele uczący po 5 przedmiotów a ich wykształcenie to jakiś CERTYFIKAT. Przeciętny pracodawca wyrzuciłby takiego belfra (pracownika) z roboty ponieważ nie ma on ukierunkowanego wykształcenia. I tu się grubo mylicie czytelnicy w szkole podstawowej, gimnazjum, ponadgimnazjalnej im bzdurny papierek tym większe rzekomo ma nauczyciel uprawnienia i wykształcenie ?
    Ciekaw jestem jednego czy któryś z czytelników wysyłając swoje dziecko do przedszkola albo szkoły spytał się albo chciał na piśmie od dyrektora szkoły jakie jego kadra ma wykształcenie ukierunkowane podając szczegółowe dane.
    Należy wziąć pod uwagę, że szkoła to instytucja publiczna a nauczyciel i dyrektor szkoły to funkcjonariusz publiczny i powinno być wszystko jawne i klarowne. Wiem jedno żaden dyrektor szkoły nie da wam takiej informacji rodzicom jaką i z jakim wykształceniem ma kadrę dydaktyczną ponieważ okaże się, że rodzice dzieci mają lepsze wykształcenie niż sami nauczyciele. Wiem co piszę pracując jeszcze w szkole tu nie liczą się kompetencje tylko układy polityczne. Nie ważne jaka partia rządzi za każdej jest tak samo trzeba być jak BMW.
  • ~hans
    (2015-03-17 11:27)
    W tym kraju powinno być więcej prywatnych i katolickich szkół...Od razu poziom by skoczył w górę. Kontrakt dla nauczyciela jest lepszy niż cholerna "karta nauczyciela", która rujnuje budżet i wychowuje kastę nierobów w szkołach. Nauczyciele w tym kraju pracują najkrócej w Europie...
  • ~POLAK z Norwegii
    (2015-03-17 09:09)
    re m
    Znowu paranoja ?
    znowu nie wziales prochow ?
    nie chlej z rana, bo to ci najwyrazniej szkodzi.

Może zainteresować Cię też: