Samorządy szykują pozew przeciwko MEN. "Spokojnie czekamy, aż władze Warszawy podejmą kroki prawne"

Spokojnie czekamy na kroki prawne, których podjęcie zapowiadają władze Warszawy - powiedział minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski. Zaznaczył, że każdy podmiot prawny ma prawo to zrobić, jeśli uzna, że gdzieś złamano prawo. Jednocześnie podkreślił, że MEN działa zgodnie z prawem.

wróć do artykułu
  • ~koneser
    (2019-09-05 23:12)
    Przypomnijmy: podległe ministrowi Ziobro, premierowi Morawieckiemu i prezesowi Kaczyńskiemu mściwe pisowskie zbiry podawały internetowej hejterce dane PIĘCIO-LETNIEGO syna sędzi, na którym chcieli się zemścić. Kiszczak byłby dumny z Dobrej Zmiany - elektorat PiS już jest dumny.
  • ~Janek z IIIb
    (2019-09-05 20:30)
    Czy ten człowiek kiedyś się uśmiecha?
  • ~MA
    (2019-09-05 20:37)
    Problemy z oświatą jakoś dziwnie mają miasta zarządzane przez PO. Czy to ich nieudolność, czy gra polityczna na rozkaz Schetyny?
  • ~Szyba
    (2019-09-06 08:00)
    Wiem że czepianie się czyjegoś wyglądu jest słabe i za to przepraszam ...........ale w tym Panu , jest coś niepokojąco demonicznego !
  • ~anty_błazen
    (2019-09-05 20:45)
    Oświata to jedno z zadań własnych samorządu, które jest finansowane z budżetu gminy.
  • ~miki
    (2019-09-05 22:06)
    Warszawiacy wydadzą te 80 baniek na taśmę klejącą dla swego wybrańca. Może zalepi wreszcie tą rurę z syfem. Jakoś nie słychać żadnej krytyki od naczelnego ekologa kingi rusin
  • ~Lucy
    (2019-09-07 08:09)
    Czy wam ludzie ktos placi za wypisywanie tych bzdur?Jesli nie wiesz,jak wyglada sytuacja ,nie zabieraj glosu.Najwiecej maja ci do powiedzenia,ktorzy cos tam uslysza.I nie gdzie rzadzi PO,tylko tak sie dzieje i tam gdzie PIS,Ale jak pisowcy moga byc przeciwko swoim?chyba to logiczne.Owszem na ten wsiach jest malo dzieci w szkolach,to i problem jest maly Takiej zawisci i nienawisci i na taka skale nie bylo za zadnych rzadow,jak obecnie,co stalo sie z tym narodem?U wladzy tylko slychac oni to,a my to,oni nic,ale my to dopiero,tak dopiero sklociliscie narod nawet rodziny sa podzielone
  • ~Luiza
    (2019-09-05 21:50)
    Dlaczego ośmiesza Pan moje województwo? Płaci ktoś Panu za to?
  • ~09ipolö
    (2019-09-09 18:27)
    "Samorządy szykują pozew przeciwko MEN. " - a oficjalnie rzuci sie w mediach, ze PiS dzieli i kloci Polakow...........Samorzady.........te meduzy od truskolaskiego, wyuczone na rozdawnictwie pzpr i rekolekcjach w Berlinie? Wszystko glupy jak but. Malo ktory ma potrzebne wyksztalcenie administracyjne, nie mowiac o gospodarczym. Ale sie szaro-gesi.........Do kosza z nimi!