Największe słabości polskiej szkoły: Niskie wynagrodzenia, testomania i zbyt częste reformy [SONDAŻ]

Za niskie wynagrodzenia, zbyt częste reformy i zmiany systemowe oraz za duże znaczenie przypisywane egzaminom i testom, to zdaniem nauczycieli i rodziców, największe bolączki polskiej szkoły - wynika z badania przeprowadzonego przez Fundację Kaleckiego na zlecenie ZNP.

wróć do artykułu
 • ~skorpion
  (2019-09-02 14:58)
  "Największe słabości polskiej szkoły: Niskie wynagrodzenia, testomania i zbyt częste reformy". Tytuł chwytliwy i aż szkoda, że to nieprawda.Największe słabości polskiej szkoły to brak selekcji / wszyscy idą tą samą ścieżką/, niski poziom dydaktyczny lekcji / zamiast nauczania realizacja programu nauczania/ i negatywna selekcja do zawodu nauczyciela / niski poziom studiów, liczą się dyplomy a nie rzeczywista wiedza. A wynagrodzenie nauczycieli to powiem tak: jeśli 62 zł za godzinę netto nie pasuje nauczycielowi dyplomowanemu - to kasa w Biedronce czeka.
 • ~HAL
  (2019-09-01 08:22)
  Powyższe wpisy to "praca" opłacanych troli. Ledwo pojawił się artykuł, już skomentowali. Komentarze nie odnoszą się merytorycznie do tekstu tylko są nic nie wnoszącym hejtem. Podejrzewam, że nawet nie czytali artykułu. I jeszcze sobie polajkowali nawzajem. Polecam dokument "Zhakować świat" dostępny na Netflixie, pokazuje mechanizm takiej manipulacji.
 • ~W
  (2019-08-31 18:42)
  I znowu musze ogladac facyjate tego komunistycznego terrorysty z ZNP. Serdeczne dzieki der Dziennik.
 • ~Wa-wa
  (2019-08-31 17:46)
  Tow , zbierasz co miesiądz dziewięć osiem set TYŚ..,, i jeszcze ci mało niewypasiony POsożycie z naszych podatków

Może zainteresować Cię też: