Kurator oświaty o edukacji seksualnej: Kaleki psychiczne z młodych ludzi potem zostają

| Aktualizacja:

Edukacja seksualna w szkołach – to temat, do którego na antenie Radia Maryja odniosła się małopolska kurator oświaty Barbara Nowak. "Psuje się ich psychikę. Kaleki psychiczne z tych biednych młodych ludzi potem zostają" - tłumaczyła. 

wróć do artykułu
  • ~anton
    (2019-08-24 12:27)
    Moim zdaniem z tą panią naprawdę coś jest nie tak.
  • ~kręciołek
    (2019-08-24 13:01)
    ta pani pewnie uważa że trzeba dzieciom mówić, że przyniósł je bocian a głupsze znaleziono w kapuście i to coś jest kuratorem oświaty - żenada
  • ~Zepp
    (2019-08-24 12:28)
    Musiała być brutalnie edukowana...
  • ~egon
    (2019-08-24 12:23)
    Kaleka psychiczna zabiera się za psychiatrię... Pozostaje tylko brać nogi za pas!
  • ~w
    (2019-08-24 13:25)
    Po co szkołach uczą matematyki, fizyki chemii. Powinni tylko uczyć a właściwie tylko indoktrynować religijnie. Młodego Polaka kościół chce wychować na człowieka religijnego i podporządkowanego biskupom. Wiedza na temat seksualności jest wg nich szkodliwa bo będą wiedzieć co to zły dotyk a to księżom przeszkadza.
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-08-24 13:06)
    Czyżby kościół "nie lubił" konkurencji?
  • ~Przecież
    (2019-08-24 12:46)
    wystarczy popatrzeć na panią kurator i od razu widać, że miała nie raz do czynienia z edukacją seksualną.
  • ~=Taka prawda
    (2019-08-24 15:15)
    Lobby kleryklalne w natarciu. Edukacja seksualną jest po to, by uzmysłowić dzieciom, ze jeśli proboszcz wkłada taka w majtki dziecka to nie odpuszcza grzechy tylko samozaspokaja swoje zboczone potrzeby.
  • ~ula
    (2019-08-24 14:08)
    Taką kaleką intelektualną jak ona nikt już nie może zostać. Pani prymitywny pisomatołek.
  • ~Jeez
    (2019-08-24 14:45)
    Przyjedzie taka z własnymi problemami natury psychicznej, opowiada bzdury, że niby seksualizacja dzieci itp. A ciemny lud w to wierzy. Nic dziwnego, że potem dzieci robią głupoty na własną rękę. I muszą z nimi potem żyć. A przecież mogłyby uniknąć tyłu błędów, chociażby nastoletnich ciąż, gdyby wiedziały jak i kiedy mówić nie, lub jak się chociaż zabezpieczać. Ale po co?
  • ~esteta
    (2019-08-24 16:16)
    Małopolska kurator oświaty to dopiero kaleka psychiczna. Edukacja to nie seksualizacja młodzieży.To nie to samo.
  • ~bynion
    (2019-08-24 15:33)
    ta pani jest trochę przygłupia i efekt jest taki że filmowiec 15 latce wkłada rękę w majtki a ona nie wie o co chodzi.
  • ~zaniepokojona
    (2019-08-24 15:50)
    nie rozumiem tutaj czegoś... w dobie komórek z internetem gdzie każde dziecko około 3 klasy je ma o może sobie wpisać i wyszukać wszustkie rzeczy jakie zapragnie.. burza się robi o naukę o tym szkole?? córka miała w 4 klasie a szła do szkoły w wieku 6 niespełna lat, przygotowanie do życia w rodzinie i dziewczynki miały osobno a nie razem z chłopcami i uczyli się o dojrzewaniu.. było to delikatnie przekazywane ale nie o stosunkach!! co wy oszalwliscie ludzie?? dla niej nawet temat podpasek i częsta ich zmiana był obrzydliwy i chciała bym ją wpisała i w każdej chwili można było! ale była jednym dzieckiem! co wy sobie wyobrażacie ludzie w dobie seksualizacji wszędzie dookoła że nie ma tematu?? że trzeba pod dywan zamieść i tematu nie będzie?? są rodzice którzy nie mówią nic i nie rozmawiają z dziecmi a są tacy kt mówią za dużo za szybko.. według mnie konieczna jest o tym rozmowa jeżeli później się słyszy że 8 klasistka jest w ciąży!! za moich czasów miałam 3 koleżanki w 8 klasie w Warszawie które były w ciąży i czemu?? bo byky przekonane że za 1 razem nie znajdą 2 ciaze!! a czemu tak uważały?? bo nikt z jiki nie rozmawiał!!! rozmowa jest konieczna!! "od 6 klasy takie zajęcia powinny być osobno bo dziewczynki wie bbb krepujq i chłopcy też.. ale są konieczne bo zmienił się świat i w 4 klasie większość dziewczynek ma okres a nie jak kiedyś w 6 czy 7..!!!!
  • ~bertsi
    (2019-08-24 13:35)
    Idę o zakład, że ta pani jest kretem LGBT. Po wygranej PO ogłosi, że jest lesbijką i przedstawi swoją nową żonę lub męża. A tak poważnie: ręce opadają.
  • ~Podpowiadam
    (2019-08-24 14:12)
    Pani kurator nusiala byc intensywnie edukowana.
  • ~wypowiedziec konkordart
    (2019-08-24 15:59)
    idiotka
  • ~dobekmg
    (2019-08-24 16:13)
    Trzy w jednym: kurator - seksuolog - t.ł.u.m.o.k. !!!!!!!!!!!!!!
  • ~Sokular
    (2019-08-24 16:21)
    Konserwa chce "po bożemu" czyli nadal bić,po cichu czasem molestować i dobrze aby nie znały swoich praw,wtedy można zastraszyć.............i "nie mów nikomu".............smutne
  • ~Wanna
    (2019-08-24 17:48)
    Kaleki psychiczne to dzieci wykorzystywane seksualnie przez księży
  • ~xxxx
    (2019-08-24 15:34)
    Glupotę ma wypisaną na twarzy. Typowa infantylna miągwa.

Może zainteresować Cię też: