Dymisja minister edukacji praktycznie pewna. Trwa konkurs na następcę

"Abolicja" dla maturzystów oraz podwyżka, ale tylko za dodatkową pracę – w ten sposób premier chce przełamać protest w szkołach.

wróć do artykułu
  • ~AR15
    (2019-04-11 11:58)
    Wszyscy nauczyciele mają zgłosić się na dworzec kolejowy !!!!!!
  • ~kos
    (2019-04-11 07:41)
    Po Maciarewiczu Błaszczak, a po Zielińskiej … ? Jak lubisz PIC reformy, to tylko PiS. Krowy i ****** murem za PiS.
  • ~Mea
    (2019-04-11 09:09)
    Przyjaciele emeryci pedagogiczni i inni pedagodzy??? Teraz pokazaliście jak popieracie strajk nauczycieli. Myślę, że kiedyś pokażą was jako służalczych wobec pis. Powinno wam być wstyd.
  • ~Prababcia
    (2019-04-11 08:04)
    Nie wykonala rozkazu prezesa, bo po te po prostu przerastaja jej sily i mozliwosci, no to do od stza lu! No , tak prezes pozbywa sie nieudacznikow! A kiedy prezes do dymisji? Nie moge sie doczekac, czy jeszcze doczekam?
  • ~asdasddd
    (2019-04-11 09:12)
    Szkoda nauczycieli...
  • ~W
    (2019-04-11 07:37)
    Rzad szuka nastepce min. Zalewskiej nie z powodu naciskow terrorystow z ZNP, wspierajacych ich polskojezycznych dziennikarzy czy tez totalnej targowicy lecz z powodu jej startu w eurowyborach. Przestancie oszukiwac czytelnikow.
  • ~xyz
    (2019-04-11 08:12)
    Lata świetlne za późno!!!!
  • ~W
    (2019-04-11 07:45)
    Min, Zalewska odejdze tylko z powodu jej startu w eurowyborach a nie z powodu naciskow terrorystow z ZNP, polskojezycznych dziennikarzy czy tez totalnej targowicy. Robicie czylnikom wode z mozgu.
  • ~Trs
    (2019-04-11 08:47)
    Przestańcie manipulować. Ludzie obudzcie sie pomyślcie o uczniach. Resztki poparcia dla nauczycieli gasną w świetle terroryzowania kosztem dzieci.
  • ~Wan
    (2019-04-11 08:11)
    Takiej nicość intelektualnej nie czytałem/widzałem od lat! To co reprezentują niektórzy nauczyciele to jest istna republika bananowa - kraje Afryki. Brak odpowiedniego wychowania dyskwalifikuje niektórych z tego zawodu i twierdze, że to jest środowisko KODU! Przegracie Panie i Panowie - już przegraliście!
  • ~jakub
    (2019-04-11 08:39)
    wszyscy ktorzy nie popieraja nauczycieli w swich zadaniach a kiedys przyjdzie im strajkowac wywalic z pracy gdyz w czesci operaja swoje opinie na nie wiedzy o pracy w innych zawodach
  • ~rita
    (2019-04-11 09:40)
    Konkurs na następcę? Pewnie według pisowskiego kryterium: im gorszy, tym lepszy. Zresztą, co za różnica kto nim będzie. Może być byle kto, bo i tak całym tym interesem trzęsie Kaczyński.
  • ~Najłatwiej
    (2019-04-11 09:43)
    jednego nieroba zastąpić drugim.
  • ~emeryt 10
    (2019-04-11 10:00)
    Podobno minister od konfetti i aniołów ma być nowym ministrem oświaty ? Naiwny myślałem,że nowym ministrem będzie ktoś z wykształceniem profesorskim ? Chociaż dla obecnie rządzących ludzie dobrze wykształceni nie są mile widziani ?
  • ~św. NH
    (2019-04-11 10:07)
    To jest groźna i szokująca hucpa pań z PIS. Kończy się cierpliwość i Kaczyński może się pakować na koniec do kota w oknie. Solidarność nie istnieje. Na kolanach dziennikarze. Rządzą dewotki.
  • ~solidaruch
    (2019-04-11 09:18)
    Wprowadzenie sciezki kojarzy sie z radomskimi sciezkami zdrowia.
  • ~Sorry Gregory zapomniałem przecinka po szóstce
    (2019-04-11 09:04)
    Nie, nie puszczać jej. Niech się męczy w tym piekiełku, które zmontowała przy akompaniamencie swojego uśmieszku potwierdzającego IQ 160.
  • ~Cichy
    (2019-04-11 10:09)
    No to znajdźcie jeszcze zastępstwa na prowadzenie zajęć w szkołach :)
  • ~old 62
    (2019-04-11 10:08)
    Redaktor ma poczucie humoru pisząc,że trwa konkurs na następcę. Przecież u nas jest demokracja partyjna i ktokolwiek by rządził,nigdy nie dopuści na stanowisko ministerialne bezpartyjnego fachowca. Tak było za komuny,PO i obecnie. Ministrem musi być nasz partyjny człowiek,który będzie posłusznie wykonywał polecenia szefa partii ?
  • ~Stomatolog
    (2019-04-11 10:06)
    Będzie nam brakowało, tej przerażająco białej szuflady która szczerzyła do kamer. Takiej bieli nigdy nie widzieliśmy.

Może zainteresować Cię też: