Fiasko rozmów z nauczycielami. Tylko część uczniów napisze dziś egzamin gimnazjalny

Kolejne fiasko rozmów o podwyżkach w oświacie. Strajk trwa. Wszystko wskazuje na to, że część uczniów będzie pisać egzaminy dziś, reszta w innym terminie.

wróć do artykułu
  • ~byku
    (2019-04-10 08:43)
    Mam pytanie do obrońców Konstytucji. Art.70 Prawo do nauki jest łamany przez strajkujących nauczycieli.
  • ~Wan
    (2019-04-10 07:08)
    Juz chyba nikt nie ma watpliwosci że polityczna akcja Broniarza była zaplanowana nie w ZNP! Każdy też widzim,że wszystko co czerwone jest wynaturzone spolecznie.Używaja dzieci do walki politycznej
  • ~Bartosz
    (2019-04-10 08:14)
    Wbrew radości zniemczonych redaktorów egzaminy odbywają się we wszystkich gimnazjach w Polsce. Czarne "siostry" pana Broniarza narażają państwo na ogromne straty stawiając jednocześnie żądania płacowe, gdzie tu logika.
  • ~WOLNY POLITYK
    (2019-04-10 07:31)
    TOTALNA TARGOWICA traktuje zmanipulowana pseudo INTLIGENCJE JAKO MIESO ARMATNIE przed wyborami a gdzie oni byli gdy okradli POLAKOW NA POL BILIONA ZL a dla nauczcieli na podwyzki nie mieli kasy co ja mowie oni nie mieli kasy dla nikogo nawet umarlych OKRADLI a betonowe slupki ktore ich popieraja to grupa dopuszczona do rozkradania POLSKI bo bylo z czego brac a pomagala im CALA EUROPA ta przestepcza organizacje PRZECIW POLSCE ROZWIAZAC jakp agenta obcego KRaju.[ta przestecza organizacja PO zostanie wpisana do ksiegi REKODOW SWIATA za tak wielka kase ukradziona POLAKOM]
  • ~Żenada
    (2019-04-10 07:46)
    Nauczyciel nie mylić z pedagogiem to egoista tańczący nad leżącymi uczniami. Żeby rozłożyć egzaminy? To wróg młodzieży, czego oni uczą tych młodych ludzi?
  • ~W
    (2019-04-10 07:46)
    Terrorysci z ZNP oraz popierajacy ich politycy wraz z RPO powinni byc sadzeni I skazani. Niestety specjana kasta ich wybroni od odpowiedzialnosci karnej.
  • ~Batko
    (2019-04-10 08:28)
    PROPAGANDZISTO Arturze JUDZISZ ,OSZUKUJESZ. EGZAMINY piszą DZIŚ WSZYSCY. Według przepisu ,tylko w CZERWCU mogą być Egzaminy POPRAWKOWE. Tam GDZIE Egzaminy zostaną ZABLOKOWANE ,tam zgodnie z PRAWEM RODZICE zaskarżają Dyrekcji---ZNP. A Odszkodowanie górna granica 1 milion zł od osoby.
  • ~Środa
    (2019-04-10 07:47)
    POlityczny strajk grabarza zakopał na pół metra autorytet nauczycieli.
  • ~Miernoty
    (2019-04-10 07:49)
    Jakim to trzeba być byle kim żeby grać losem młodych ludzi. Przepraszam za "nauczycieli". Po co wybieraliście ten zawód?
  • ~Pik
    (2019-04-10 08:51)
    Jestem nauczycielką,ale to co robi pan Broniąca za namową opozycji,bardzo mi się nievpodoba
  • ~E meryt
    (2019-04-10 07:51)
    Nie wyobrażalne barbarzyństwo ze strony nauczycieli.
  • ~smok
    (2019-04-10 09:16)
    W cywilizowanym kraju z terrorystami się nie negocjuje. Związek Nauczycielstwa Polskiego używając jako tarczy dzieci jest taką organizacją. W Niemczech ZNP zostałby zdelegalizowany. W czerwcu 2018 roku niemiecki Trybunał Konstytucyjny orzekł, iż urzędników państwowych obowiązuje zakaz strajkowania. Dotyczy to także nauczycieli.
  • ~Kasia
    (2019-04-10 09:10)
    No to rodzice na kopach wyniosa cialo pedagogiczne..............
  • ~Grazyna
    (2019-04-10 07:37)
    PiS nienawidzi nauczycieli ma kompleks ciemniaka i ogłady
  • ~Pi$_owski czekista
    (2019-04-10 07:44)
    Apolityczny przewodniczący Solidarności Proksa, to rękojmia rzetelnego działania na rzecz nauczyciel.
  • ~Pi$_owski czekista
    (2019-04-10 07:40)
    PiS owskie trolle w natarciu. Dzisaj wg nich dzieci są zakładnikami, wcześniej krzyczeli, że pacjenci są zakładnikami lekarzy i pielęgniarek. Ale jak strajkowali policjanci, to cisza.....tylko kasę grzecznie dali. Bez egzaltowanych komentarzy.
  • ~PiS ma kadry porażające przymiotami
    (2019-04-10 08:05)
    Dlaczego PiS odbiera nauczycielom prawo do godnych zarobków. Dlaczego tylko nieroby w PiS landzie mają żyć dostanio z prokreacji?
  • ~emerytka
    (2019-04-10 08:54)
    Zdanowską wybrano w mieście nic się nie robi wszędzie brudno i jeszcze strajk nauczycieli
  • ~Nauczycielle powinni strajjkowac !
    (2019-04-10 07:49)
    Według francuskich ekonomistów Polska jest krajem o największych nierównościach w Europie. Bogactwo 10 proc. najbogatszych obywateli odpowiada 40 proc. dochodu narodowego. Najbogatsi Polacy mają tyle, co prawie połowa dochodu narodowego. Szukaj w sieci: Niepokojacy raport
  • ~Do was PiSowskie i POwskie ******** !
    (2019-04-10 08:11)
    Do wszystkich ******** tak rzekomo ubolewajacych nad losem uczniow. Zapomnielisci tepaki jedne ze macie taki ustroj jaki wybraliscie. A ustroj macie taki ze Polska jest krajem o największych nierównościach w Europie. Bogactwo 10 proc. najbogatszych obywateli odpowiada 40 proc. dochodu narodowego. Najbogatsi Polacy mają tyle, co prawie połowa dochodu narodowego. PiS czy PO zamiast podniesc podatki dla bogatych nie ma pieniedzy dla innych. A strajk ? strajk to walka, walka o swoje interesy, sluszna walka !!

Może zainteresować Cię też: