RPO: Egzaminy mogą być nieważne. Chodzi o osoby nadzorujące niespełniające warunków ustawowych

Zaangażowanie do zespołów nadzorujących osób niespełniających warunków ustawowych może stanowić w przyszłości podstawę unieważnienia egzaminów przeprowadzonych z udziałem takich osób - ocenia Rzecznik Praw Obywatelskich w piśmie do minister edukacji narodowej.

wróć do artykułu
  • ~AR15
    (2019-04-08 14:10)
    Nauczyciele ci otrzymać sprawiedliwy proces w sądzie i natychmiast surowo ukarani !!!!
  • ~ja się tylko pytam
    (2019-04-08 12:18)
    kto pociągnie do odpowiedzialności Bodnara, faceta działającego na szkodę polskich dzieci?
  • ~W
    (2019-04-08 13:31)
    RPO - rzecznik praw komunistow, Sorosa, Merkel I Putina.
  • ~Pola
    (2019-04-08 13:19)
    RPO równa się PO
  • ~Batko
    (2019-04-08 14:20)
    Mam pytanie do tzw. Rzecznika: DLACZEGO Dyrektorów Szkół uważa za IDIOTÓW. Na czas EGZAMINÓW WSZYSCY Egzaminatorzy dostaną ANGARZE. I CO OBSZCZYMURKU wszystko zgodnie z przepisami?
  • ~Hopel
    (2019-04-08 13:54)
    Czy egzaminy gimnazjalne są ważne? Dla kogo? Matury to co innego.
  • ~Żenada
    (2019-04-08 15:17)
    Autorytet nauczycieli legł w gruzach
  • ~HK
    (2019-04-08 15:33)
    Nastepny KODowy mieszacz.
  • ~PiS = PRL-bis
    (2019-04-08 12:46)
    to się w nocy przegłosuje, że każdy pisowski trep może sprawdzać i nadzorować. nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera
  • ~ke do de
    (2019-04-08 16:40)
    Za rządów PiS oPOzycja organizuje co roku jakiś puczyk: 2016rok - POsłowie oPOzycji , 2017- kasta sędziowska, 2018- grupka rodziców niepelnosprawnych dzieci wraz z nimi, 2019- nauczyciele kosztem dzieci.
  • ~gienek
    (2019-04-08 16:51)
    Zamiast się zająć sytuacją dzieci, to rzecznik RPO stara się pomóc opozycji w wygraniu kolejnych wyborów. Co za sz....ja.
  • ~Pp
    (2019-04-08 16:12)
    Panie rzeczniku, uczę w szkole od 30 lat!. Odkąd do szkół weszły nowe matury, egzaminy zawodowe zawsze byliśmy oddelegowywani do innych szkół jako osoby nadzorujące z innej szkoły. Wg rzecznika cały czas dyrektorzy łamali prawo i wszystkie wyniki egzaminów powinny być zakwestionowane! Pozdrawiam!
  • ~Jarek
    (2019-04-08 14:24)
    Krowy i tuczniki niech nadzorują przecież dostają doplaty
  • ~Jednym słowem--Błąd podczas dodawania ko.......