Rok szkolny rozpocznie się w październiku? "Pierwszy miesiąc nauki to będzie prowizorka"

| Aktualizacja:

Dyrektorzy przyznają wprost: pierwszy miesiąc nauki to będzie prowizorka. 

wróć do artykułu
  • ~Vicedyrektor
    (2017-08-09 15:42)
    Napiszcie, proszę, że w grudniu po południu, wtedy najlepiej się poczują co niektórzy.
  • ~taaa
    (2017-08-09 15:57)
    Nic nowego. Tak jest każdego roku, nawet jak nie ma żadnej reformy. Wrzesień to zawsze wielka prowizorka i normalna nauka zaczyna się od połowy miesiąca a czasem nawet w październiku.
  • ~nauczycielka zs
    (2017-08-09 16:46)
    Takich bzdur to jeszcze nie czytałam. Od 30 lat jestem nauczycielem i odkąd pamiętam, dzieci zawsze normalnie się uczyły od września. Natomiast nauczyciele mieli zawsze ogrom papierowej pracy czyli tworzenie planów wszelkiej maści. Tak samo będzie i w tym roku, ale ktoś na siłę szuka niezdrowej sensacji. Może ten redaktorek wyjaśni, co oznacza "prowizorka" dla uczniów?
  • ~Domofon
    (2017-08-09 16:53)
    Ale przyjemnosc bedzie misl prezes .To nic ze zle wazne ze zmienione.
  • ~ala
    (2017-08-09 16:55)
    Faktycznie artykuł jest bardzo głupi!!! Jest program ,podręcznik, zeszyt uczeń i nauczyciel .Uczyć tylko żeby się chciało .
  • ~Warszawiak
    (2017-08-09 22:05)
    Już od dwóch lat wg Der Prasy na Polskę spadają wszelkie plagi egipskie. No to do tych wszystkich plag jakby było mało Niemcy jeszcze chcą nam imigrantów dołożyć ;-)
  • ~tata
    (2017-08-10 01:27)
    Pracownicy mają normalnie 26 dni urlopu. Ponieważ rok szkolny skończył się 23 czerwca, więc 26 dni roboczych (zakładając, że nikt nie bierze urlopu w innych terminach) daje 31 lipca. Dlaczego więc do licha pani Izabela Leśniewska, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 23 w Radomiu wzywa nauczycieli DOPIERO NA POŁOWĘ SIERPNIA, a jednocześnie twierdzi, że pierwszy miesiąc szkoły "nauczyciele będą się zapoznawać z nowym prawem oświatowym co najmniej przez pierwszy miesiąc roku szkolnego.". Jakim prawem będą zbijać bąki pół sierpnia, a potem odbije się to kosztem uczniów? To samo tyczy się w u dyrektora Jacka Rudnika w Gimnazjum nr 3 w Puławach. Wg niego "nikt przecież nie zamierza przeznaczać całego wypoczynku na przygotowywanie się do pracy". Że co?? To święte krowy są?? Cały sierpień nauczyciele w szkole pana Rudnika powinni zasuwać i przygotowywać się do roku szkolnego, aby nie działać na szkodę uczniów!
  • ~tadek
    (2017-08-16 13:01)
    Może tak gdyby "nauczyciele" zamiast próbować obalać rząd wzięli się za wdrażanie reformy to nie byłoby problemów. Do roboty "cha m y, mł ot y".
  • ~Temida
    (2017-08-21 21:09)
    Prowizorką jest obecny rząd oraz parlament z większością PiS....? Polska "płacze" oraz nauczyciele, którzy nie mają pewności zatrudnienia po fatalnej DEFORMIE edukacji minister Zalewskiej. Są wady programowe, metodyczne, braki podręcznikowe i wadliwa organizacja dotycząca placówek. W XXI wieku 8 klasowa podstawówka jest zagrożeniem dla 1-3 klasistów ?

Może zainteresować Cię też: