Będzie darmowy podręcznik we wrześniu. Premier zaprezentował pierwszą część

| Aktualizacja:

Będzie darmowy podręcznik dla pierwszych trzech klas szkoły podstawowej. Rząd przyjął odpowiednie rozwiązania prawne, a minister Kluzik Rostkowska zaprezentowała dziś nie tylko okładkę ale i wnętrze pierwszej części. 

wróć do artykułu
  • ~JOLA
    (2014-04-16 18:54)
    TO JEST KAMPANIA WYBORCZA
  • ~rudy102
    (2014-04-15 22:08)
    Lansik...
  • ~Templariusz
    (2014-04-15 17:31)
    Coś cienka ta kiełbasa wyborcza Ryżego i na dodatek nie jest to kabanos, a raczej pasztetowa.
  • ~iwan
    (2014-04-15 18:01)
    Według słów Tuska nie wiadomo czy dzieci pójdą 1go września do szkoły(wojna z Rosją).Więc poco.
  • ~slowianka
    (2014-04-15 19:59)
    PIJAR... za pozno na wszystko ...DAREMNE ZALE P DONALDZIE...
  • ~po reformie kształcenia zawodowego
    (2014-04-15 21:50)
    po reformie kształcenia zawodowego wprowadzono egzaminy na poszczególne kwalifikacje (aby uzyskać odpowiedni tytuł zawodowy). Problem polega na tym, że brak jest tzw. obudowy dydaktycznej - podręczników do kształcenia zawodowego. Trochę przesadziłem. Na kilkadziesiąt zawodów - kilka ma.
  • ~maryś
    (2014-04-16 06:42)
    Tusek odejdź wstydu oszczędź i pieniędzy podatników
  • ~polak
    (2014-04-16 08:22)
    dobrze robi i znowu wam źle... jestescie oszołomami, i nigdy u nas nie bedzie dobrze bo sie wam nigdy nie dogodzi... naród wiecznie złych
  • ~rom
    (2014-04-16 09:40)
    w zamian POdniosa VAT na artykułu szkolne/ komuna "dawała" za darmo , a myslałem ze "darmowe" sie skonczyło - a "darmo " - to pieniadze z POwietrza czy z POmniejszenia dotacji partii?
  • ~parasolka
    (2014-04-16 09:53)
    W dupę sobie wsadzić możecie te podręczniki.To na pewno kłamstwo przedwyborcze Bonka
  • ~Pierwsza Klasa
    (2014-04-16 10:45)
    Będzie darmowy POdręcznik pt.: Tusk ma tolę
  • ~zzz
    (2014-04-16 11:20)
    jaki elementarz przed wyborami nawet pustą okładkę zaprezentowali a w środku lipa. ZENADA
  • ~mamusia
    (2014-04-16 19:27)
    „Z raportu opublikowanego przez OECD wynika, iż ‘polscy uczniowie uzyskali wyniki poniżej średniej 27 krajów OECD uczestniczących w tej części badania. Ponadto Polska należy do grupy krajów i regionów, w których wyniki uzyskane w głównej części PISA znacznie różnią się od wyników z Problem Solving’”. Taki jest stan szkoły po 7 latach po rządach PO.

Może zainteresować Cię też: