Zalewska: Wierzę, że wszystkie rady klasyfikacyjne się odbędą

| Aktualizacja:

Głęboko wierzę, że wszystkie rady klasyfikacyjne się odbędą; młodzież potrzebuje wsparcia ze strony nauczycieli - podkreśliła w środę minister edukacji narodowej Anna Zalewska. Wyraziła też nadzieję, że związki zawodowe zawieszą strajk i usiądą do okrągłego stołu.

wróć do artykułu
 • ~w
  (2019-04-17 10:27)
  Zalewska przez wiele miesięcy chwaliłaś się że wszystko co dotyczy reformy oświaty zostało dopracowane i policzone dokładnie. Teraz gdy widzimy efekty twoich działań to okazuje się że to co mówiłaś to była tylko propaganda. Zgodnie z tym co mówił Morawiecki chcieliście by nauczyciele pracowali za miskę ryżu.
 • ~marta kaczyńska po 10 mężu zawsze dziewica
  (2019-04-17 09:23)
  za rządów tego babola wszystko było bardzo dobre aż przyszedł kwiecień i strejk
 • ~Studenci WAT-u
  (2019-04-17 09:25)
  My studenci WAT-u murem za reformą szkolnictwa przeprowadzoną przez ministrę Zalewską! Strajk nauczycieli to antypolski zabieg prawdopodobnie inspirowany przez wrogie siły zza granicy!
 • ~św. NH
  (2019-04-17 09:35)
  Obłuda to nie wiara w cuda.Ja zamówiłem siekierę drzewa mogą odetchnąć. Czyżby PIS syndrom Bronka i jego ojca chrzestnego Gonka przed kolizją z nauczycielami? Szamanki PIS na haju. Poczekam na zmartwychwstanie i jajeczka na sutych stołach notabli PIC.
 • ~św. NH
  (2019-04-17 09:56)
  Pokażcie nam stół wielkanocny Morawieckiego. Może on odejdzie do Biedronki? Bo za sto lat nie będzie nas. Krew w kieliszkach świętych PIC. Jajeczko do przełąmania się i śmich nad nauczycielami, Ty cumlu Dworczyl! Obłuda to nie wiara w cuda.Ja zamówiłem siekierę drzewa mogą odetchnąć. Czyżby PIS syndrom Bronka i jego ojca chrzestnego Gonka przed kolizją z nauczycielami? Szamanki PIS na haju. Poczekam na zmartwychwstanie i jajeczka na sutych stołach notabli PIC. Więcej prawdy w tym co ludzi boli.
 • ~pseudo nauczycielska elyta
  (2019-04-17 10:07)
  jaką źwinią trzeba być żeby szkodzić dzieciom w egzaminach i klasyfikacji

Może zainteresować Cię też: