Samorządy wynagrodzą nauczycielom strajk? Może być to obietnica bez pokrycia

Niektórzy nauczyciele, którzy mieli otrzymać rekompensatę za strajk, są zdani na łaskę samorządów i swoich dyrektorów.

wróć do artykułu
  • ~PiSuar
    (2019-04-15 20:40)
    Niech PiSaki dadzą wreszcie pieniądze na Polskich Nauczycieli a nie na totalnie sprzedajne czerwone pisowskie trolle. Jak obetniecie kasę na trolle to pieniądze dla nauczycieli się znajdą!
  • ~św. NH
    (2019-04-15 08:12)
    Morawiec tak kozal? Nie bierze kredyty na nauczycieli a nie rżnie na pełnym gorącu apele z piekieł komuny!
  • ~kasia
    (2019-04-15 08:20)
    A z jakiej racji? Z pieniedzy podatnikow?
  • ~JMK
    (2019-04-15 08:08)
    W przyszłości po rekompensaty w kolejce mogą wystąpić strajkujący z różnych służb podległych samorządom.Równość dla wszystkich.Fajnie nie pracować a dostawać kasę.
  • ~Pola
    (2019-04-15 08:30)
    Nie pracujesz w.prywatnej firmie zostajesz wykopany płacić za nic nierobienie?Z moich podatków opłacać za strajkujących?Chyba ich powaliło
  • ~alf
    (2019-04-15 08:26)
    to są jakieś jaja ,dlaczego samorząd ma ich wynagradzać , albo maja za strajk dostać dodatek motywacyjny, a pracujący nie . Niech i Broniarz i pllatfusy ze swojej kaszy zapłacą zalanie dziwacznego strajku
  • ~Biss
    (2019-04-15 08:19)
    Samorządy są bogate. Sypną groszem z sorosowej kasy
  • ~byku
    (2019-04-15 08:46)
    Ta banda nierobów krzywdzi swoich uczni.
  • ~W
    (2019-04-15 09:11)
    Z tego artykulu widac wyraznie ze ten strajk terrorystow z ZNP byl przygotowany duzo wczesniej przez samorzady zwiazane z totalna targowica. Nie wolno dopuscic do jakiejkolwiek rekompensaty dla pseudo nauczycieli pracujacych najmniej w calej Europie (I prawdopodopnoe na calym swiecie). 18 godzin lekcyjnych w tygodniu oznacza 14 godz, zegarowych. W Niemczech jest to 28 godz,
  • ~Kalisz
    (2019-04-15 08:24)
    Dostaną, jak udowodnią swoje "gender".
  • ~viko
    (2019-04-15 09:07)
    tak wam wynagrodzą jak podwżka trzaskowskiego miąła być palanty
  • ~gupie zipy
    (2019-04-15 08:52)
    "nauczycielki" powinny dostać unijną kasę Krowa+ jak dadzą mleko, ******* już się im należy
  • ~Batko
    (2019-04-15 09:22)
    Uczyciele ,a Duraki.W momencie gdyby Samorządy ( nie zgodnie z Prawem) wypłacili pensie.To MUSZĄ się liczyć,że Rząd nie wypłaci IM dotacji.Ponieważ fundusze przeznaczają nie zgodnie z PRAWEM.Proste
  • ~Pp
    (2019-04-15 09:27)
    Dodatek motywacyjny za co? To jakieś jaja ! Za nicnierobienie i wyzywanie nauczycieli, którzy pomagali przy egzaminach.
  • ~głos
    (2019-04-15 10:10)
    trawka się zieleni. Krówka może iść na pastwisko. Sami się o to proszą !!!!!!!!!1
  • ~ASDSA
    (2019-04-15 09:52)
    A co jeśli urzędnicy miejscy nie zaczną strajk, czy też im zapłacicie za strajk i dacie podwyżki ? Komu chcecie zabrać, żeby im dać ?
  • ~bratPID
    (2019-04-15 10:55)
    a kiedy ten smartfonowy Ciamajdan się skończy ??
  • ~Tadeusz
    (2019-04-15 10:22)
    Zmodyfikować kartę nauczyciela. Zabrać przywileje pedagogom psychologom logopedom m.in. z Poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz wychowawcom internatów itp. Niech pracują po 40 godz. Tygodniowo i wtedy próbują dorabiać. Znam takich co miesięcznie do 16:00-17:00 wyrabiania 2 etaty zarabiaja po 6000 zł. Uważam że najwyższy czas to zmienić. Również zwiększyć liczbę godzin nauczycielom plastyki muzyki techniki ... nie wiem ile godzin pracują bibliotekarki.. itp.

Może zainteresować Cię też: