Nauczycielski okrągły stół realny? Premier apeluje o zawieszenie strajku na Święta

| Aktualizacja:

Premier Mateusz Morawiecki poprosił nauczycieli, by egzaminy ósmoklasistów odbyły się bez zakłóceń i by zawiesić protest na Święta. Premier mówił o tym w niedzielę popołudniu na warszawskim Okęciu przed wylotem do Brukseli.

wróć do artykułu
  • ~Zorro
    (2019-04-14 18:26)
    Ale bezczelna obłuda. Stosując tą logikę odbierzcie po prostu nauczycielom prawo do strajku i protestu, bo one ZAWSZE wpłyną jakoś na sytuację młodzieży. I wówczas zobaczymy ilu ludzi zostanie w zawodzie. Nauczyciele nie powinni wdawać się w dyskusje oparte na takim szantażu moralnym, bo za sytuację ODPOWIADA RZĄD ignorujący i ogrywający polskich nauczycieli - a nie protestujący.
  • ~77deluxe
    (2019-04-14 20:31)
    A ja jestem atheist i chromole te "Swieta", i co dokładnie świętujecie? Tortury i powolna bolesna śmierć jakiegoś Żyda zwanego Jesus?
  • ~Norman
    (2019-04-14 18:32)
    Najpierw wypadałoby przeprosić nauczycieli i Polaków za Pańskie plugawe łgarstwa na temat rzekomych zarobków nauczycieli.
  • ~marta kaczyńska po 10 mężu zawsze dziewica
    (2019-04-14 18:49)
    wedle mateusza kłamczucha po egzaminach możecie sobie postrajkować najlepiej na wakacjach
  • ~Karzeł króla jegomościa
    (2019-04-14 18:50)
    Ja proponuję, żeby uczniowie zastrajkowali. Mają prawo, żeby uczyli ich profesjonaliści a nie niedojdy z negatywnego naboru, takie co im na studiach nie szło. Kolejny krok to PRYWATYZACJA, po której 30% belfrów zasili kadry Jeronimo Martins, a ci dobrzy będą pracować za godziwe pieniądze. Broniarz będzie strugał frytki w McDonalds.
  • ~pedagok
    (2019-04-14 18:31)
    **podpalaczem jest Broniarz ze swoimi zdegenerowanymi belframi ZNP....to oni wzięli maturzystów jako zakładników i postawili zaporowe żądania. Odwracanie kota ogonem że to rząd to chamstwo, draństwo**..................**Broniarz wielką przysługę uczynił PiS-owi czyli Polsce. Pokazał realny poziom umysłowy i etyczny nauczycielstwa (tej połowy z ZNP i wyborców PO oraz SLD). Pokazał, że ZNP wzięło DZIECI za JEŃCÓW **
  • ~Calamarius
    (2019-04-14 18:38)
    Na święta to i tak zawieszą strajk. Mają PŁATNĄ przerwę świąteczną od 19 do 23.04.2019.
  • ~Marian z B
    (2019-04-14 18:38)
    Auła, nos wystający z ekranu mnie dotknął.
  • ~Ryszard
    (2019-04-14 18:23)
    Czy przypadkiem Premier nie uciekł do Brukseli by nie rozmawiać z nauczycielami, przed świętami? Jeśli w Brukseli jest jakieś poniedziałkowe spotkanie przywódców państw członkowskich ,to wycofuję swoje pytanie.
  • ~Arsen Lupin
    (2019-04-14 18:50)
    Szantażysci z ZNP , wykorzystujący dzieci czy młodzież dla osobistych i politycznych interesów , powinni być pozbawieni licencji nauczyciela i wyrzuceni ze szkół na zbity pysk.
  • ~zin
    (2019-04-14 18:35)
    Pisowcy osmieszyli sie na caly Swiat doprowadzajac do strajku nauczycieli Nie znam kraju aby strajkowali nauczyciele
  • ~Wyborca PiS
    (2019-04-14 19:20)
    Panie płemierze, litości! A kto nas będzie bronił przed masturbacjom i ełuro jak Pan będzie rozmawiał z nauczycielami? Proszę nas nie zostawiać na pastwę sodomitów i brukselskich elit!!!!
  • ~słodkie
    (2019-04-14 19:47)
    Milioner radzi, żeby przestali narzekać na zarobki, nauczycielom, ludziom zarabiającym 5-10 razy mniej od niego, a wliczając zyski z kapitału, zarabiającym 50 razy mniej od niego. 3% rocznie z lekko licząc 30 mln zł (bo 26 mln zł w gotówce zarobił w latach 2004-2014 jako członek zarządu, a potem prezes BZWBK) to 900 tys. zł.
  • ~pisuar
    (2019-04-14 19:46)
    Apeluj sobie do prezesa
  • ~emeryt MSW PRL
    (2019-04-14 21:48)
    Ludzie. Właśnie teraz w pisowskiej telewizji leci programik sentymencik do komuny. Tak nienawidzili Polski Ludowej. Śpiewają sobie piosenki z lat siedemdziesiątych. Taka ta sacjalistyczna Ojczyzna była zła.
  • ~Czerwony Książe... twój pan
    (2019-04-14 21:51)
    Wstrzymajcie strajk, bo głos się rozchodzi. On ma co jeść, rząd się wyżywi. przecież nasi wyzwoliciele z rąk komuny jak ten albo Krzaklewski całe życie byli w Soldiarności. Oni wybawili nas z PRL, by teraz doić.
  • ~pis_prosty_jak_drut
    (2019-04-14 18:27)
    Pis prosty jak drut. W czasach, gdy szympans w mig rozpala ogień i przyrządza smakołyki, gdy szympans z brawurą zdaje test przed lustrem + trudny test pamięciowy... hasła w wyszukiwarce: chimps + make fire , + can cook , + mirror test, + memory test Generalnie powstaje pytanie: Kto ma więcej szarych komórek ? Szympanse, czy napruty "suweren" ?...
  • ~KRIS
    (2019-04-14 18:56)
    Ten Pinokio Morawiecki to sama dobroć "prosi nauczycieli " jakie to miłe tylko że nauczyciele prosza go o spotkanie od listopada i bajarz nawet nie odpowiedział !!!Żenada !!!!!
  • ~remiz
    (2019-04-16 13:38)
    Nauczyciele udowadniają, że nie zależy im na misji, powołaniu i uczniach. Chcą tylko kasy i nie dbają o to że niszczą komuś życie.
  • ~Dumny Obywatel Polski
    (2019-04-14 19:35)
    Nasi Kochani Nauczyciele, trzymajcie się, jesteśmy z Wami.

Może zainteresować Cię też: