Porozumienie rządu z oświatową "S". Jest deklaracja dodatkowych środków na podwyżki

| Aktualizacja:

W porozumieniu z oświatową Solidarnością rząd deklaruje dodatkowe środki na podwyżki dla nauczycieli, by wyniosły one łącznie od września 2019 r. 9,6 proc. w stosunku do stycznia 2019 r.

wróć do artykułu
  • ~Komuna 2.0
    (2019-04-08 08:03)
    Pojawiły się informacje, ze pan Proksa jest radnym z listy PiS. To tyle w temacie „Niezależny”
  • ~a-go
    (2019-04-08 08:25)
    Dawna solidarność przestała istnieć. Obecnie z jej logo paradują karierowicze i sprzedawczyki, którzy nie dość, że zawładnęli nazwą i symbolami, to jeszcze w porozumieniu z kaczystami przeinaczają historię.
  • ~*123
    (2019-04-08 08:28)
    Łamistrajki
  • ~MANNEKEN PIS leje na oslep
    (2019-04-08 09:56)
    Szydło triumfuje 1:27 ! Znowu *kwiaty dla Beaty* wręczane przez prezesa ! Szydlo powinna zrzec się kandydowania do PE i wprowadzać swoje deformy w życie na gorąco, a nie spod pomnika MANNEKEN PIS w Brukseli.
  • ~PiS ma kadry porażające przymiotami
    (2019-04-08 11:29)
    Elbanowska....niezależny ekspert od szkolnictwa. Proksa....niezależny związkowiec i radny PiS. TVP PiS....niezależna i obiektywna telewizja. Beata S....niezastąpiony negocjator. Krystyna P....szczyt kultury. Marek S.....filar intelektu PiS. ......całe tabuny lepszego sortu.
  • ~Pi$_owski czekista
    (2019-04-08 11:19)
    Niech rząd zamiast na trolli internetowych i telewizyjnych politruków, wesprze nauczycieli. Będzie taniej.
  • ~Prokuratorzy stanu wojennego rządzą
    (2019-04-08 11:31)
    Piotrowicz...bojownik o demokrację i zasłużony opozycjonista.
  • ~kos
    (2019-04-08 10:35)
    prosa + szydło = ustawka kiboli
  • ~Ryszard
    (2019-04-08 10:57)
    Pytanie: Z kim "Solidarność" jest solidarna?
  • ~Pi$_owski czekista
    (2019-04-08 11:37)
    A jakich mamy niezależnych i obiektywnych młodych dziennikarzy po studiach u Ojca Dyrektora z Torunia
  • ~Ed
    (2019-04-08 12:32)
    Szydło podpisała porozumienie sama ze sobą. Sukces na miarę 27/1, tylko kwiatów zabrakło od Kaczyńskiego, bo mu krowy+ i ******* zjadły.
  • ~PiS ma kadry porażające przymiotami
    (2019-04-08 11:22)
    TVP PiS pluje jadem jak kiedyś za Urbana TVP PZPR. Bolszewicka narracja. A PiSowscy specjaliści wczoraj znali sie na służbie zdrowia, dzisiaj na szkolnictwie a jutro na......na wszystkim. To fachowcy.
  • ~babcia Ewka
    (2019-04-08 18:55)
    Skoro dzieci finalnie trafiły do dziadków, to chyba słusznie dano pieniądze emerytom, nie nauczycielom
  • ~wkurzony
    (2019-04-08 18:57)
    Szlachetni uczyciele nie jesteście niewolnikami !!! Won ze szkoły - szkoła dla uczniów nie dla latarników !
  • ~donek
    (2019-04-08 14:06)
    P I S tak trzymać ,a jak nie to do Irlandii na zmywak ,.,
  • ~Owieczka
    (2019-04-08 20:20)
    Związkowiec czy łamistrajk? Oto jest pytanie.
  • ~ciocia tola z rumianku
    (2019-04-08 09:53)
    90% nauczycieli to cykliści, lewacy i inne masony. Znajomych nauczycieli nigdy nie widuję w kościołach.
  • ~wierzcie mi, to zachłanna bestia, bez honoru i wstydu
    (2019-04-08 19:11)
    Jak można wierzyć matce ksiedza, która w celu okradzenia emerytów służb specjalnych z Polski Ludowej, zmyślała kłamstwa i sypała nimi jak z rękawa. Jak można wierzyć takiej, która tajnie jeździła po pożyczki w Izraela, by rząd pisowski miał kasę na rządzenie po zdobyciu władzy, by się wyżywił?
  • ~zagłodzony emeryt Raju Solidaruchów
    (2019-04-08 19:02)
    Broń przed wrogiem Twą rodzinę!

Może zainteresować Cię też: