Małopolska Kurator Oświaty: Strajk nie uzasadnia zawieszenia zajęć

Akcja strajkowa sama w sobie nie jest takim zdarzeniem, które uzasadnia zawieszenie zajęć w szkołach - uważa Małopolska Kurator Oświaty Barbara Nowak. W liście, zamieszczonym na stronie internetowej podkreśliła, że dzieci nie mogą zostać pozostawione bez opieki. Podobny komunikat wydało też MEN

wróć do artykułu
  • ~nie nauczyciel
    (2019-04-05 17:57)
    Naczuciele ze szkół gdzie nie ma związków powinni w tym czasie ( strajku) wziąć opiekę lub zwolnienie lakarskie - jak np policjanci Jak strajkujący wywalćza podwyżki to oni tez ją dostaną
  • ~Zaginiony ksiądz
    (2019-04-05 17:57)
    Niedługo będziecie wy towarzyszko zawieszone
  • ~nina
    (2019-04-05 18:08)
    Chodzaca glupota.
  • ~set
    (2019-04-05 17:59)
    Dlaczego naucziele nie zrobicie tego jak policjanci - czyli iść wszyscy na zwolnienia lekarskie
  • ~bedzie siedziec
    (2019-04-05 19:43)
    nowak to typowy przyklad wierzacego skundlonego pisokalmuka.
  • ~Zepp
    (2019-04-05 18:15)
    Tak czy owak, Barbara Nowak!
  • ~ubawiony
    (2019-04-05 19:10)
    Kuratoria są pełne biurokratów co to najlepiej się znają na szkołach , ponadto sama KURATOR toż to nauczyciel I kategorii- do szkół dziećmi się zająć- niech pokażą prostym nauczycielom ten autorytet i możliwości.....
  • ~~smutne
    (2019-04-05 17:58)
    Inteligentna.........
  • ~Batko
    (2019-04-05 20:48)
    @ nie nauczyciel.Rząd TYM Nierobom nie ustąpi 18 godz pracy-Polska Włochy-17 godz.pracy ,Francja 22 godz,kraje Beneluksu 20-26 godz pracy.Niemiaszki28 godz. pracy.W Polsce chcą Nierobusie by głowa i łapki miał spokój ,a kasa do kabzy.Rząd powinien opodatkować Korepetycje ,zlikwidować Kartę Nauczyciela.
  • ~żart
    (2019-04-05 19:02)
    Dobrze "myśli" (jak moja żona). Nie gotuje mnie obiadu bo (za duzo piję piwa) - obejdzie się. "Reszta" się nie liczy (mojego wysiłku). Nauczyciele mają "obowiązek" opiekować się uczniami. Płacą im za godziny pobytu w szkole, nie za nauczanie "pociech" (matołków). Jak nie "poradzą" z obowiązkami to wynajmę "Guwernantkę" (rząd dopłaci).

Może zainteresować Cię też: