Rozmowy z nauczycielami przesunięte na godz 16. Związkowcy: Zeszliśmy z oczekiwania 1000 złotych podwyżki

Pojawiły się nowe propozycje ze strony społecznej; poprosiliśmy o to, żeby je przygotować, spisać – powiedziała we wtorek wicepremier Beata Szydło po spotkaniu z oświatowymi związkami zawodowymi. Poinformowała, że rozmowy będą kontynuowane o godz. 16.

wróć do artykułu
  • ~Zza kulis
    (2019-04-02 09:22)
    Sru Tu Tu Tu majtki z drutu....kasy już nie mamy, trochę poczarujemy, do wyborów doczekamy
  • ~e
    (2019-04-02 09:44)
    A ja jestem złej myśli. OK, niech normalni nauczyciele zarabiają więcej, nawet dużo więcej. Ale wraz z nimi podwyżki dostaną też bezczelne bezmózgi i lenie, robiące krzywdę dzieciom i marnujące ich czas. A takie osoby są w każdej szkole i nie da się ich usunąć.
  • ~Dobra dobra - czas na zmiany !
    (2019-04-02 09:22)
    Dobre sobie, *Szukamy drogi ...* Rychło w czas ! Rafalska nie kandyduje do Brukseli ? Nadaje się już tylko tam, jak Zalewska, Szydło, Kempa, Brudzinski etc.
  • ~Karmen
    (2019-04-02 09:44)
    Ta mała z wysokim czołem namieszała a ta dłuższa bez czoła chce coś ratować . Gdyby kobitki nie mieszały to by nawet szydło było by niepotrzebne .
  • ~Bingo
    (2019-04-02 10:18)
    szydło manipuluje, gra na zwłokę i kłamie jak zwykle. Tyle tylko że musi coś robić. Nauczyciele już to przynajmniej osiagnęli.
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-04-02 10:45)
    My studenci WAT-u murem za propozycjami strony rządowo-propolskiej dla nauczycieli!
  • ~yhgv
    (2019-04-02 10:14)
    pzprowski totalny aparatczyk Broniarz urządza sobie swój prywatny polityczny protest , buntując nauczycieli i knując przeciwko legalnemu rządowi , zdelegalizować komunistyczny ZNP a Broniarz niech się w końcu zabierze za rzetelną robotę oczywiście , że komunistyczny ZNP to przybudówka totalnych konfidentów PO
  • ~...ropuch..
    (2019-04-02 10:22)
    ...i wyszła pseudo solidarność razem z beciom z worka...
  • ~głosuję na PO
    (2019-04-02 10:37)
    POwcy mieli bardzo dobry pomysł zwolnić 25 % nauczycieli a pozostałym dać podwyżki
  • ~Szyba
    (2019-04-02 10:26)
    Ewidentna gra na czas ...do tej gry PiS powinien oddelegować lepszych zawodników , tylko skąd ich wziąć !?
  • ~tolo
    (2019-04-02 10:49)
    Bardzo prosze nauczycieli by nie ustapili bo pisowska wladza chce ich skrzywdzic .tylko dbaja o swoja kase.
  • ~libek
    (2019-04-02 12:06)
    Pani Szydło, przecież WYSTARCZY NIE KRAŚĆ, prawda?
  • ~dyrektor PGR
    (2019-04-02 10:41)
    wystarczy spojrzeć na facjatę broniarza komuna wypisz wymaluj
  • ~bel
    (2019-04-02 11:04)
    Nauczycielom z tzw Solidarności dać to na co p.Proksa(szef oświatowej Solidarności przybudówka pisowskiego rządu) się zgodził a nauczycielom należącym do ZNP to co wynegocjuje Broniarz i Forum Związków Zawodowych
  • ~Premierze ,,,zrobcie porzadek z komunistami ZNP
    (2019-04-02 12:27)
    Po protestach Broniarza i jego sitwy nadszedl czas aby zalatwic ostatni bastion komunistow jakim jest ZNP. Natychmiast odebrac nienalezny majatek po komunie / hotele ,apartamenty ,nieruchomosci a takze komunistyczny relikt tzw ,KARTE NAUCZYCIELA / ,Zagonic to towarzystwo do roboty ,Nauczyciele ,,,NIEKTORZY ,,odbebniaja lekcje w szkole a potem udzielaja korepetycji biorac nieopodatkowane pieniadze za takie szachrajstwa . Etat wynosi 18 godz ,tygodniowo , a opowiesci o domowych pracach sa bujda ,Znam te sprawy od wewnatrz ,To jest oszustwo ,Podobnie z tymi rocznymi platnymi urlopami ! Panie PREMIERZE ,,,,wreszcie ruszcie ta pelzajaca komune w postaci BRONOIARZA i tej jego sitwy ,ktorzy biora po kilkadziesiat tysiecy zlotych pensji ,zyja w luksusie ,posiadaja olbrzymie majatki a prawdziwy nauczyciel na dole to tylko parawan dla tych zlodziejskich cwaniakow ,
  • ~W.Borsa
    (2019-04-02 11:22)
    KAŻDY polityk i jego PARTIA, którzy są członkami, lub WSPIERAJĄ jakąkolwiek SEKTĘ, od judaizmu poprzez chrześcijaństwo, islam itp. OSZUSTÓW są NIEBEZPIECZNI dla NARODU i ŚWIATA!!! Zaczyna się od palenia książek i cenzury w internecie.

Może zainteresować Cię też: