Siedem szkolnych kłamstw minister Anny Zalewskiej

| Aktualizacja:

Senat przyjął ustawę o systemie oświaty. Przygotowująca ją minister edukacji w debatach w parlamencie mijała się z prawdą i manipulowała danymi. 

wróć do artykułu
  • ~mm
    (2016-12-19 07:50)
    Bez względu na to czy kłamie,czy nie wie,o czym mówi-jest to przerażające.
  • ~mm
    (2016-12-19 07:52)
    A pięć tysięcy nowych miejsc pracy?
  • ~mm
    (2016-12-19 07:56)
    Żeby tak jeszcze ktoś mądry powiedział,po co ta zmiana?
  • ~agata
    (2016-12-19 09:00)
    Najsmutniejsze jest to, że pomimo negacji, prośby , żeby nie reformować szkoły. to już poszło. Kto odpowie, jeśli nowy system zniszczy osobowość dzieciom? Czy ktoś za to odpowie?
  • ~Polityk1
    (2016-12-19 09:21)
    Pani minister przypomina mi pewnego owłosionego ssaka. Nie dopuszcza nikogo do głosu i wciąż szczerzy zęby. Poza tym wykazuje cechy typowe dla członków PiS : lekceważenie i pogardę dla rozmówcy. W ten sposób krzewi oświatę. Oświatę wg PiS.
  • ~Bogdan z Wrocławia
    (2016-12-19 09:33)
    Jestem za reformami PiS ale tę uważam za najmniej udaną, jeśli w ogóle mówić tu o czymś udanym. I nei to, ze szkoły nie trzeba zreformowac, bo trzeba ją moim zdaniem zreformować gruntownie. Ale - powtórzę: W TAKIM TEMPIE? T ejst nienormalne.
  • ~Kania Kaniowski
    (2016-12-19 09:35)
    Niemiecki portal nie będzie promował polskich reform - i tych udanych i tych nieudanych. Niemiecki portal promuje swoje, niemieckie podejście do nich. Dlatego to nie powinno mieć dla nas znaczenia.
  • ~Gosc
    (2016-12-19 11:13)
    re: Kania Kaniowski Niemiecki portal nie wyssal sobie tej reformy z palca. To zrobili "rzadzacy".
  • ~Hej
    (2016-12-19 17:45)
    To w sumie ile tych dzieci pójdzie do szkół średnich w tym roku, według autora? Ja dowiedziałem się z artykułu ze Pani minister mija się z prawdą. Ale jakoś autor nie podaje jaka jest ta prawda w przypadku liczby dzieci. Dużo cyferek i żadnej konkretnej w którą można by zanegować ilość dzieci. To jak Panie Autorze, ile będzie tych dzieci????
  • ~stróż
    (2016-12-19 18:20)
    jak to jest większość rodziców chce reformy.Gołym okiem widać że broniarz chce coś zyskać.Myślisz że alimenciarz podzieli się z tobą
  • ~stróż
    (2016-12-19 18:26)
    mm pytasz więc mówię -będą lepsze relacje między uczniami,mniej takiego chamstwa jak teraz,poniżania ,bijatyk,udawania że już jestem dorosły
  • ~lena
    (2016-12-19 19:17)
    taka reforma jest plytka i nijaka.po 1989r.bardzo szybko zmieniano osme klasy na gimnazja twierdzac ze wraca styl nauczania z przed komuny.Teraz zamiast udoskonalac gimnazja to pieniadze wyrzuca sie w bloto.Moje dzieci chodzily ichodza do gimnazjum i sobie chwala.Ja uczylam sie w systemie 8 Klasowym i tak teraz jak i kiedys byly i beda miedzy uczniami bojki.okradanie i wasnie.tego do konca nie da sie zlikwidowac.NIE WIDZE koniecznosci niszczenia obecnych osiagniec mlodziezy.Dzieci mowia.ze lepiej te pieniadze przeznaczyc na pracownie chemiczne.fizyczne.biologiczne.infirmatyczne bo nauka tych przedmiotow moglaby stac na wyzszym poziomie.Skorzystaja na tym dzieci i panstwo.ktore bedzie mialo wykwalifikowanych pracownikow.
  • ~MAREK
    (2016-12-20 21:59)
    Zlikwidowac gimnazja!!! Produkuja nieuków!!! Wszystko na zyczenie odwiecznych wrogow Polski, czyli Niemiec!!!
  • ~pepe
    (2016-12-21 17:03)
    Gimnazjum to wylęgarnia chamstwa i cwaniactwa .I nic nie było przygotowane ,podręczniki były na początku grudnia ,niestety. niech potwierdzą ,Ci co wtedy zaczęli naukę w pierwszej klasie gimnazjum/ głównie chodzi o wieś .A jaki to jest start na studia.jak można przygotować się do matury w 3 -letnim liceum ?
  • ~balbina
    (2016-12-21 21:36)
    PiS demolke oświaty robi po TO aby episkopat mógł napisać podstawy programowe I podręczniki dla szkół
  • ~Antek
    (2016-12-22 11:57)
    To pani Witenberg,manipuluje danymi.
  • ~fler
    (2017-01-26 22:00)
    Pani Zalewska kłamie w żywe oczy,manipuluje i sprawia wrażenie osoby nie z tej ziemi,pani Szydło to powiela i wreszcie pan Duda,który kłamie ,wysilając się na cyniczną grę,że myślał,że konsultował...Mam nadzieję,że ta reforma to będzie koniec Pisu za 3lata.Nauczyciele wam tego nie zapomną!I jeszcze pan Kaczyński,który nie wychował pół dziecka najwięcej ma w tej sprawie do powiedzenia.Wstyd i hańba!!!

Może zainteresować Cię też: