Elbanowscy krytykują MEN. Gimnazja nie zostaną wygaszone, a... wydłużone o dwa lata? Jak to możliwe?

| Aktualizacja:

Autorzy akcji "Ratuj Maluchy" krytykują sposób, w jaki resort edukacji wprowadza reformę oświaty. Jak przyznają - kierunek jest dobry, ale reforma może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego... wydłużając gimnazja o dwa lata.

wróć do artykułu
  • ~liz
    (2016-10-18 19:03)
    Elbanowskich na Madagaskar.
  • ~Jaro
    (2016-10-18 19:12)
    Elbanowska znów zaciążyła? To już się staje nudne.
  • ~mentalista
    (2016-10-18 19:24)
    Kiedy pp.Elbanowscy skończą z namnażaniem się i czy w ogóle ?
  • ~Sikawkę sprawdzajcie zawsze w przedzień pożaru!
    (2016-10-18 19:29)
    A mózg sprawdzajcie co chwila! O ile go macie? - Ja rozumiem, ze Kopacz w swoim bełkocie "wygaszała" kopalnie, w których nie było żadnego pożaru - ale ci Elbanowscy pozowali dotychczas na ludzi przytomnych, którzy nasze dobro mają na względzie - a tu nagle taka "siurpryza" - "WYGASZAJĄ" GIMNAZJA, CHOCIAŻ ŻADNE SIĘ JESZCZE NIE PALI!
  • ~oficer prowadzący
    (2016-10-18 19:33)
    No cóż, jeszcze się taki nie urodził co to by wszystkim dogodził! No, a Elbanowscy też muszą przecież gdzieś zaistnieć. Szkoda tylko, że w Der dzienniku - gdzie od ich POpleczników trolli aż głowa boli.
  • ~Czy ktoś wreszcie ZGASI tych wszystkich
    (2016-10-18 19:36)
    "wygaszaczy" szkół, kopalń, stoczni i innych dziedzin życia jednym celnym sarkastycznym argumentem, ośmieszy ich starą znaną nam z PRL-u "nowomowę" - i przywróci polskim słowom ich sens i znaczenie?!?
  • ~Belanowscy
    (2016-10-18 20:00)
    Autrytety Zalewskie zas zrobili tuana bo kto noe cjce porzadnie uczyc dzieci?Tylko tumany i dziecioroby.
  • ~jajo.
    (2016-10-18 20:29)
    Elbanowska i Elbanowscy , za co dostaliście te 9 milionów złotych polskich?????? , jak na służbę zdrowia nie ma pieniędzy !!!!!!
  • ~Zośka
    (2016-10-18 20:38)
    Elbanowscy a ile sobie przeznaczyliście na wynagrodzenia? I czy wasze dzieci to sa takie tumany jak piszą?
  • ~Pepe
    (2016-10-18 20:39)
    Jak widzę, oświatą rządzą Elbanowscy niestety.......
  • ~Nienauczyciel
    (2016-10-18 20:46)
    Pani Minister Zalewskiej już dziękujemy. Proszę dalej zajmować się wiatrakami a nie psuć oświaty
  • ~Becia z brochą
    (2016-10-18 20:47)
    Elbanowski nadal sieje? Przecież budżet tego nie wytrzyma!
  • ~AS@
    (2016-10-18 20:50)
    to coś na E... i nieuk Z.. razem to mieszanka wybuchowa za sprawą której z naszych uczelni wychodzić będą niedouki znające historię PIS i słońc ojczyzny czyli braci K.. nie pozwólcie z własnych dzieci robić idiotów.
  • ~Pyra
    (2016-10-18 20:54)
    Co ci Elbanowscy znowu wtryniają swe 3 grosze. Niech zajmą się swymi dziećmi a nie wymądrzaniem się i uszczęśliwianiem na własną modłę
  • ~nina
    (2016-10-18 21:11)
    Prosze jakie "atorytety",jacy "eksperci"teraz od szkolnictwa, widac jacy to prymitywni ludzie,krytyka kolejnych ministrow zrobili sposob na kase. Zalewska sie osmiesza wchodzac w uklad i tolerujac tych ludzi
  • ~Dobrze zarabiający Nauczyciel
    (2016-10-18 21:22)
    Gratuluję państwu Elbanowskim kolejnego powiększenia rodziny i ciągłej walki z nonsensami polskiej edukacji.Rozumiem Nauczyciele gimnazjum rozsądnie powinni podejść do reformy oświaty i żądać od Związków Zawodowych działań osłonowych w związku likwidacją miejsc pracy.
  • ~Bebok
    (2016-10-18 21:39)
    A może by tak Elbanowskich wygasić...?
  • ~kaaa
    (2016-10-18 21:47)
    Niemiecka szczekaczko. Der Dzienniku. A od kiedy to tak przejmujesz się tym co mówia Elbanowscy??? Od kiedy to trafili na czołówkę niemieckiej gadzinówki w Polsce. Skrytykowali rząd PiS wiec der Dziennik od razu wrzuca to na "jedynkę" Niemiecka tuba propagandowa der Dziennik pluje i szczuje na polski rząd 24 godziny na dobę . Przykro ,że są ludzie ,którzy dostarczaja tej niemieckiej szmacie amunicji.
  • ~jan
    (2016-10-18 22:26)
    A kto wygasi PIS!!!
  • ~seka
    (2016-10-18 22:43)
    Elbanowscy to, Elbanowscy tamto. Za kogo się oni uważają? ....opatrznościocy