Minister edukacji: Nie będzie sankcji za to, że szkoła nie pójdzie na "Smoleńsk" [CAŁY WYWIAD]

| Aktualizacja:

Minister edukacji zapewnia, że szkoły nie będą musiały chodzić na "Smoleńsk" - nikt za nieobecność w kinie dyrektorów nie będzie karał. W rozmowie z "DGP" odpowiada też na największe wątpliwości dotyczące reformy edukacji.

wróć do artykułu
  • ~LuS
    (2016-09-28 06:47)
    I to jest obecny minister edukacji? Przecież ta baba postępuje jak za komuny. Chciała, żeby szkoły szły obowiązkowo na jakiś durny, kłamliwy film o Smoleńsku. Beznadzieja. Chcą wpoić młodzieży fałszywą prawdę o katastrofie samolotu w Smolensku do której prawdopodobnie przyczynił się Sam Jarosław Kaczyński, który prawdopodobnie kategorycznie kazał bratu lądować w Smoleńsku bez względu na wszystko choc bylo polecenie odejść na zapasowe.
  • ~Jajacek
    (2016-09-26 12:54)
    Trotylu nie będzie, bo taśmy z Łotwy i wieży w Smoleńsku nie zarejestrowały wybuchów. ANTONI zmienił scenariusz, a film do pieca. Co teraz ten biedak wymyśli ?????
  • ~Trele
    (2016-09-24 14:14)
    Zadajesz pytanie: Czy będą sankcję za to, że dzieci jedzą kanapki z serem? Odpowiedz: Nie nie będzie sankcji za to. Robisz z tego nagłówek i ser już robi się podejrzany. Najniższy poziom manipulacji dziennikarskiej ... Tylko po co?
  • ~Sacia
    (2016-09-23 20:37)
    Czy ktoś z Was uczy w szkole? ?
  • ~gret
    (2016-09-23 18:23)
    tak, nie będą karać, a mógłby, oj ludzki pan
  • ~Republika Gileadu
    (2016-09-23 01:37)
    matematyka, fizyka, chemia, jeśli Polska ma się rozwijać. Na lekcjach historii faszyści bedą sączyć jad polskim dzieciom.
  • ~Olek
    (2016-09-23 00:33)
    Ta kobieta to jakaś idiotka! Może ktoś wie skąd pochodzi,jaką szkołę i uczelnię kończyła.Może katolicką?
  • ~Alkor
    (2016-09-22 22:54)
    za słowa że "nie będzie sankcji" dyskredytuje tę babę jako ministra . Idiotyzmem jest wciąganie dzieci w grę polityczną
  • ~nina
    (2016-09-22 19:54)
    Najgorszy minister w historii Polski,wprowadzila chaos,wypowiada glupoty z sila pocisku, mowa potokowa ,brak elementarnej wiedzy i ten histeryczny smiech pokazujacy nowy garnitur sztucznych zebow.Szkoda naszych dzieci ,szkoda rodzicow na takie eksperymenty.
  • ~Nauczyciel
    (2016-09-22 17:17)
    Może za "Smoleńsk" sankcji nie będzie ale za to mamy "rozkaz" udać się na uroczystość patriotyczną z udziałem Kompanii Reprezentacyjnej Wojska Polskiego; rozkaz wydany przez dyrekcję. To tym bardziej śmieszne, że w takiej uroczystości każdy chętnie wziął by udział; z patriotyzmu albo z ciekawości ale kiedy przeczytali "nakaz" to... "czar prysł" a zaleciało PRL-em.
  • ~kk
    (2016-09-22 14:22)
    "Smoleńsk" - nowa (PRAWDZIWA) historia Polski według Jarka i Antka, a dzieciska mają nie iść.
  • ~fak de dak
    (2016-09-22 10:42)
    Sankcje to powinny być jak którykolwiek dyrektor pozwoli pójść na "Smoleńsk"-tę pisowsko-goebbelsowską propagandóke obrażającą wszystkich uczciwych i myślących Polaków
  • ~waldek
    (2016-09-22 06:16)
    Tu nie chodzi o reformowanie czegokolwiek. Chodzi tu o to, że zmontuje się nową podstawę programową i w ślad za tym nowe podręczniki (głownie od historii) Dzieci będą się uczyć nocnych majaków kartofla. Z tym coś trzeba zrobić i to szybko. Opozycję mamy jednak g......ą, więc czarno to widzę.
  • ~waldek
    (2016-09-22 06:06)
    Zupełnie jak za komuny. Gdy "waaadza" mówi, że czegoś nie będzie to to coś na pewno będzie, tylko będzie się inaczej nazywało. Skoro edukacją kierują takie idiotki, to strach pomyśleć co będzie z tym naszym biednym krajem.
  • ~jula
    (2016-09-22 02:35)
    Ależ ta Zielińska jest łaskawa. pamiętam jak w latach 50 tych ub wieku całą szkołą poszliśmy na film z procesu prymasa Wyszyńskiego i biskupa Kaczmarka . Po tym wstępie był fil kolorowy radziecki coś z rewolucji . Jak widać efekty dało mierne . Drugi przypadek pójścia całą szkołą to" Krzyżacy " do kina ,które miało szeroki ekran bo wówczas w Polsce takich sal było chyba kilkanaście .To już inna inkszość !!!! I nie można jej porównywać z fałszem i ramotą .
  • ~bina
    (2016-09-21 16:50)
    Zaiewska z Macierewiczem beda chodzic do kina co tydzien do konca zycia
  • ~matylda
    (2016-09-21 15:50)
    Jeszcze by tego brakowało, żeby były sankcje za niechodzenie do kina na tego gniota!!!!
  • ~Anna bez Domna
    (2016-09-21 15:21)
    Uff, jaki ludzki rząd. Widzicie, tak się baliście PiS, a to taki dobry, milosierny, katolski rząd. Nie będzie karał za nie pójście na propagandówkę "Smoleńsk"
  • ~janka
    (2016-09-21 09:25)
    myślicie ze jesteście inteligentniejsi ,nowocześni,wspaniali bo plujecie na film którego nie widzieliście widocznie opinia Anodiny jest niepodważalna,a przeciez wroga Polsce!!!
  • ~wyprosowana znowu!
    (2016-09-20 20:09)
    Ta kobieta totalnie nie wie co mówi. Widać to po mętnych tłumaczeniach nauczania zintegrowanego w klasach I-IV - chyba ktoś jej w międzyczasie wybił ten kretynizm z głowy więc zastępuje go kolejną głupotą, ale daje wybór. Wie doskonale (pewnie nie ona lecz ten kto ja wyprostował), że nikt rozsądny tego nie zrealizuje. Dla tej znawczyni edukacji i wychowania 1 godz. wychowawcza to prowadzenie klasy. Zabawna jest. Szkoda tylko, że to nie kabaret.