"Złote myśli" minister edukacji. MEN wypuszcza filmik

| Aktualizacja:

MEN umieściło w sieci krótki filmik z okazji 240. rocznicy powołania Komisji Edukacji Narodowej. Nie wiemy, kto jest reżyserem "tego dzieła", ale przypomina ono stare, dobre "akademie ku czci" sprzed lat.

wróć do artykułu
  • ~dede
    (2013-10-17 17:48)
    ale suchar!!!
  • ~Inteligent
    (2013-10-17 19:04)
    Dramat - nie chodziłem na wybory, ale teraz pójde na wszystkie w 2014 i 215. I zagłosuję na PiS, dość mam tej infantylnej głupoty.
  • ~rsc
    (2013-10-19 00:32)
    Brawa dla specjalistów z DIPu w MEN. Kawał dobrej roboty. No jak za komuny albo z TV Trwam. Dawno się tak nie śmiałem. Awans się należy za takie dzieło
  • ~Demaskator
    (2013-10-18 08:52)
    A co mieli pajacyki robić. Bez sensu wnioski. Ja tutaj nic nieprzyjemnego nie widzę..
  • ~piksel
    (2013-10-17 20:31)
    Nie jestem zwolennikiem PO, ale czego się spodziewaliście? Że te dzieciaki będą wycinały z radości hołubce i szczerzyły zęby jak głupi do sera - czyli robiły słynne anglosaskie nieszczere "cziiiiiis"?
  • ~tr
    (2013-10-18 06:39)
    PEŁOWSKA KUKŁA DEBILIZUJE POLSKIE DZIECI, WON.
  • ~Kora
    (2013-10-18 05:53)
    Najcudowniejszy czas dla PO robi to czego nie wolno, bo może bezkarnie. Ludzie albo się bogacą albo są zrezygnowani i jak na równi pochyłej licznik zadłużenia bije rekordy. Ciekawe jak przeciętny obywatel wypiera się tej wiedzy. Miał gest Balcerowicz, że zafundował wiedzę obywatelom, umieścił wysoko, na budynku w centrum W-wy. Z innej beczki, podobno świnie to takie zwierzęta, które nie widzą nieba-to i licznika by nie zobaczyły :)
  • ~Jam ci to!
    (2013-10-18 01:06)
    Kasa do jakiegoś znajomego Platfusa za ten żenujący klip poszła!
  • ~d3bil 1
    (2013-10-17 22:19)
    fotyga przy niej to gigant intelektu i klasy
  • ~fea43
    (2013-10-17 22:14)
    STOP PROPAGANDZIE KTÓRA ZABIJA POWOLI NASZE RODZINY I DZIECI!!!
  • ~WIEJSKI NAUCZYCIEL
    (2013-10-17 21:43)
    W TYM FILMIE Z ŻYCZENIAMI DLA NAUCZYCIELI I RODZICÓW, ALE BEZ NAUCZYCIELI I RODZICÓW MEN POPEŁNIA BŁĄD ORTOGRAFICZNY.
    W ZAKOŃCZENIU JEST PODZIĘKOWANIE DLA DR HAB. ...
    PRZYM SKRÓT DR MA ZA SOBĄ KROPKĘ.
    JAKI MINISTER TAKIE ŻYCZENIA.
  • ~4krzych1
    (2013-10-17 20:21)
    ta baba ma urodę i rozum 2 letniej kury... której żaden kogut nie dotknął... bo brzydził się po prostu...
  • ~historyczny wstyd Szumilasowej
    (2013-10-17 20:20)
    A historia w szkole wykładana na poziomie troglodyckim: 1 godzina tygodniowo, a w liceum - co łaska - 1 rok po 1 rodzinie. Wstyd, pani Szumilas.
  • ~hyzio
    (2013-10-17 19:58)
    to świetna rada wuju,

    ale suche g...o
  • ~Tofik
    (2013-10-17 19:19)
    Szumilas zatrzymała się na ePOce Bieruta, nawet do Gomułki jeszcze nie dobrnęła.
  • ~zosienka
    (2013-10-17 19:08)
    Film na "miarę szyty"... Nauka poszła w las. Szumi las.
  • ~maggy
    (2013-10-17 19:01)
    nie taki zły ten clip... czego się spodziewaliście, kandydata do Oskara??
  • ~Gimbus
    (2013-10-17 18:54)
    Glosuje na PIS a tuskom w PYSK
  • ~Klex
    (2013-10-17 19:00)
    Filmik do twardego prymitywnego elektoratu PO.
  • ~Godzila
    (2013-10-17 18:32)
    hahaha satyra, co za koszmarny filmik...

Może zainteresować Cię też: