Tysiące dyplomów z błędami. Dodatkowe egzaminy dla absolwentów?

| Aktualizacja:

Niektóre szkoły wyższe w Polsce wydają dyplomy niezgodnie z prawem. Może się to skończyć nawet wezwaniem absolwentów na dodatkowe egzaminy.

wróć do artykułu
 • ~sawa
  (2011-07-13 07:17)
  Kiedyś byli zmorą uczelni, bo dostawali na starcie dodatkowe "punkty za pochodzenie". Dziś wystarczy zapłacić. Poziom wychowania, wiedzy i kultury wyniesionej z domu, pardon, z chałupy - taki sam.
 • ~misio
  (2011-07-13 07:12)
  kontestaor, może i masz rację, że to słabiutcy absolwenci, ale oni choć trochę łykneli wiedzy w przeciwieństwie do bab drących pierze na ścianie wschodniej, wiecznie pijanych górali i małorolnych z kielecczyzny stanowiących trzon elektoratu pisu, do którego trzeba dodatć sfrustrowanych pokomunistycznych nieudaczników latajacych do kosciołów..
 • ~mgr wykształcony
  (2011-07-13 07:07)
  Tak powstaje armia wykształciuchów, nie tylko niedouczona, ale także łatwa do sterowania medialnego. To grupa uważająca się za "młodych wykształconych z dużych miast", która funduje Polsce rządy nieudaczników i cwaniaczków, za które następne pokolenia będą ponosiły wieloletnie konsekwencje
 • ~kontestator
  (2011-07-13 07:04)
  To są właśnie ci młodzi, wykształceni z wielkich - wyborcy PO. Większość tych uczelni jest na poziomie dawnej zawodówki, a ich głównym celem jest dojenie frajerów z kasy a nie uczenie kogokolwiek. Czas najwyższy aby rozpirzyć te oszukańcze niby uczelnie. Durnie do łopaty, nie do rządzenia.
 • ~SPRZĄTACZKA
  (2011-07-13 06:45)
  ZMICHNICZENI ABSOLWENCI - ZMICHNICZONE DYPLOMY.