Edukacja seksualna w szkołach. Bp Mendyk: Skutki jej wprowadzenia na Zachodzie są przerażające

| Aktualizacja:

Rodzice muszą wiedzieć, czego uczy się ich dzieci, kto prowadzi zajęcia, jakie ma do tego przygotowanie i kompetencje – podkreślił w rozmowie z PAP przewodniczący Komisji Wychowania Katolickiego KEP bp Marek Mendyk.

wróć do artykułu
  • ~Wojtek Turski
    (2019-08-27 12:48)
    Tylko rodzice mają prawo oraz wiążącą się z tym odpowiedzialność wychowania i kształtować dzieci na własne podobieństwo. Państwu nie powinno sprawiać to problemu, ani rożnicy.
  • ~Olucha
    (2019-08-26 15:55)
    Jak zwykle średniowiecze
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-08-26 11:33)
    Klechy wolałyby żeby edukację seksualną dzieci odbierały od proboszczów na parafiach. WON zboki od naszych dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~europejka
    (2019-08-26 09:55)
    Biskupku, a co ty wiesz o edukacji seksualnej w europejskich szkolach? i o jej rezultatach? Dalej kultywujesz ciemnogrod i klamiesz na kazdym kroku.
  • ~KRYSTEK
    (2019-08-26 09:13)
    WSZYSTKO MA BYC JAK CHCA LGBT TO JUZ NIE JEST SMIESZNE LECZ STRASZNE ABY W WIEKU PRZEDSZKOLNYM UCZYC DZIECI O SEKSIE TO DOPIERO JEST W PROWADZNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NA PRZYRODZIE , BIOLOGI A POTEM NA ANATOMI JEST JUZ PRZYSTOSOWANIE DO ZYCIA TO ONI JESZCZE CHCA WYMYSLAC TYLKO PO TO ABY ZATO BRAC KASE
  • ~Adert
    (2019-08-26 09:11)
    Koniobijcy w sukienkach z kk mają o seksie "najgłębszą" wiedzę, jak również o rodzinie, wychowaniu i wyposażaniu dzieci.
  • ~Krystyna
    (2019-08-26 08:33)
    Przed wprowadzeniem edukacji seksualnej do szkół i przedszkoli trzeba się dobrze zastanowić nad jej skutkami. Wśród "edukatorów seksu" świetne pole do popisu mają dewianci seksualni różnej maści. I to jest jedno z największych zagrożeń !!!
  • ~iokl,.
    (2019-08-26 08:24)
    Co prawda moje dzieci byly w szkole juz dosc dawno, ale nie przypominam sobie, zeby mialy zajecia z seksuologii. Mialy za to religie, na ktorej nie uczono ani poboznych piesni, nie interpretowano biblii, nie uczono 10 przykazan itd itp, tylko zajmowano sie Marksem albo produkcja alkoholu.........

Może zainteresować Cię też: