- Seksualizacja młodzieży zwraca ich uwagę w nieodpowiednim kierunku i karmi się treściami, które nie są adekwatne do ich wieku. Potem następuje problem, by dobrze funkcjonować w społeczeństwie – zaczęła w "Aktualnościach dnia" w Radiu Maryja małopolska kurator oświaty Barbara Nowak.

Reklama

Przypomniała, że w Krakowie samorząd też "podjął działania w stronę seksualizacji dzieci".

- Mówi się o tym, że chce się zapobiegać większej liczbie ciąż u nastolatków. Zapomina się o tym, że wszelkie badania prowadzone na Zachodzie – tam, gdzie wprowadzono takie zajęcia – pokazują, że ciąż jest dużo więcej, występują choroby weneryczne, a młodzi mają problemy psychiczne – tłumaczyła dalej.

Reklama

– Zwraca się ich uwagę w nieodpowiednim kierunku i karmi treściami, które nie są adekwatne do ich wieku. Psuje się ich psychikę. Kaleki psychiczne z tych biednych młodych ludzi potem zostają – dodała. - Następuje problem, by dobrze funkcjonować w społeczeństwie.

Jej zdaniem "ta ideologia mówi o tym, żeby zniszczyć rodzinę, tradycyjne wartości, a to spowoduje, że ci ludzie, którzy będą biegali tylko za tą doraźną przyjemnością, nie będą zajmowali się takimi wartościami jak rodzina czy naród".

Reklama