MEN szykuje kolejne zmiany. Minister Piontkowski: Wdrażamy nową podstawę programową

| Aktualizacja:

"Przed polską szkołą kolejne zmiany. Mamy podwójny rocznik, ale i wdrażamy nową podstawę programową dla szkół średnich" – mówi w Telewizji Trwam minister edukacji Dariusz Piontkowski.

wróć do artykułu
  • ~Bobi
    (2019-08-19 16:39)
    Uczniowie samodzielnie myślący. Widać ze kręcą bat na swoje różowiutkie ..Nadzieja, ze im nikt nie wmówi „zamach”
  • ~jarek
    (2019-08-19 17:04)
    "celem jest wypracowanie u uczniów umiejętności krytycznego i samodzielnego myślenia" - z "nauczaniem religii" to jest raczej NIEWYKONALNE, za to paru cwaniaków znowu się obłowi! ;)
  • ~Ankieter
    (2019-08-19 17:07)
    Palanty, które dały sobie wmówić ZAMACH stawiają kciuk w dół
  • ~Mysz
    (2019-08-19 17:42)
    Ale nowość! Od lat te same slogany, a dzieciaki godzinami wkuwają niepotrzebne bzdury
  • ~jurek z chicago
    (2019-08-19 18:26)
    Z wielka troska pytam czy Pana Ministra, z calym szacunkiem, podczas jego edukacji w komuszych szkolach nauczono samodzielnego myslenia ?
  • ~ojciec Ryszard
    (2019-08-19 18:28)
    A czy w Ministerstwie juz maja kolko rozancowe ?
  • ~Głos
    (2019-08-19 19:01)
    Pisowski polityk i samodzielne myślenie, żarcik
  • ~Polonusik
    (2019-08-19 21:20)
    A i obowiązkowo będą oglądać paski na TVP Info. Taka podstawa politycznego wychowania...
  • ~Nauczyciel
    (2019-08-19 21:20)
    Podstawa programowa jest przeladowana i nadaje sie do reformy a nie do wdrażania
  • ~Zen
    (2019-08-19 21:43)
    Konieczna w takim razie filozofia!!!!
  • ~Antypolityk
    (2019-08-19 22:07)
    PiS = Pieniądze i spółka
  • ~Zdruzgotany
    (2019-08-19 22:07)
    Zróbcie coś jeszcze, aby zatrudniano nauczycieli po studiach, bez tzw.pleców. Ciężko ma taki ktoś, kto nie ma żadnego poparcia.
  • ~Belfer
    (2019-08-19 22:08)
    W grudniu były jeszcze dwa przedmioty rozszerzone, a w lutym tego roku tylko jeden przedmiot rozszerzony. Uczniowie chcący pójść na studia zmuszeni będą do uczenia się na korepetycjach. Dobra zmiana
  • ~Bhu
    (2019-08-19 22:24)
    A kto ma wdrażać nową podstawę jak nauczycieli nie ma?? Przepraszam nauczyciele, tylko dureń idzie teraz za grosze użerać się z bachorami i " rodzicami".
  • ~Dzem
    (2019-08-19 22:37)
    Byłam nauczycielką chemii w liceum. W czerwcu pożegnałam się że szkołą. Wyjechałam do Stanów do znajomych. Dostałam pracę w dużym laboratorium i powiem wam, że czuję się wspaniale z tym, że 1 września będę miała głęboko gdzieś nową podstawę programową oraz całą oświatę. Polecam wszystkim.
  • ~Ala
    (2019-08-20 00:54)
    Super zmiana uczniowie w podstawówce mają jedną godzinę biologii w tygodniu tylko w 7 klasie dwie. Nie ma czasu na obserwacje, doświadczenia nie wspominając o samodzielnym myśleniu. Bez podstaw do LO a potem obowiązkowe korepetycje na studia medyczne.
  • ~Uczeń
    (2019-08-20 01:09)
    Uczniowie to się nabawią depresji przez to samodzielne i krytyczne myślenie, ciągłe zmiany w reformie i większe nakłady na uczniów to jest już chyba jakiś cyrk...
  • ~Wera