Parada Równości w Warszawie pod patronatem prezydenta. A po wakacjach lekcje edukacji seksualnej wg zaleceń WHO

Tegoroczna, czerwcowa Parada Równości w Warszawie będzie miała mój patronat - poinformował prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Zapowiedział też, że po wakacjach w warszawskich szkołach ruszą zajęcia z edukacji seksualnej według zaleceń WHO.

wróć do artykułu
  • ~epidemiolog
    (2019-04-17 12:20)
    Kazde panstwo, ktore korzysta z pomocy WHO jest panstwem samodzielnie niezdolnym do przetrwania. To te panstwa a Afryki, gdzie sa epidemie, sa zalezne od WHO. W Polsce co prawda nie ma epidemii, wiec Trzaskos wymyslil sobie LGTB.
  • ~o szkodliwym Trzaskowskim :
    (2019-04-17 13:22)
    Jednym z głównych celów WHO jest ograniczenie przyrostu ludnosci na tej planecie. Dlatego popiera ona srodowisko LGBT. Nie rodzą się dzieci ze związku 2 panów albo 2 pań . Polsce nie zagraża nadmiar ludności . Niedouczony Trzaskowski tego nie rozumie a do tego jako neomarksista dąży do rozbicia normalnej rodziny , totalitaryzmu i posłusznych obywateli na których będą donosić ich własne dzieci. Dzieci wychowane przez takich Trzaskowskich i Rabiejów na Pawlika Morozowa.
  • ~antyPiterek
    (2019-04-17 12:05)
    To co sie dzieje w Warszawie jest po prostu smutne. Tyle krwi przelanej w obronie zycie i niepodleglosci, tyle wysilku na odbudowe miasta, i tu takie kpiny z obroncow zycia
  • ~anty_błazen
    (2019-04-17 12:15)
    To może referendum w tej sprawie?
  • ~Kamma
    (2019-04-17 13:00)
    Ot i cały program dla Polski od KOKO-SPOKO...
  • ~miki
    (2019-04-17 13:39)
    Nikt mnie nie przekona ,że mylenie układu rozrodczego z układem trawiennym jest normalne. Teraz będą uczyć wynaturzeń dzieci. Ale masz Warszawo co wybrałaś. Nowocześnie i po europejsku.
  • ~Zdrowy rozsądek
    (2019-04-17 14:05)
    Trzaskowski bohaterem polskiej prawicy. Ten "mąż stanu" dopiero co dostał w polityce coś do powiedzenia, a już narobił. Kolega Lewandowski w tym samym czasie drapie się po głowie, bo nie ma pojęcia dlaczego tak spada poparcie dla Koalicji Europejskiej :) Widać, że dalej niczego się panowie nie nauczyli.Kto skręca w lewo, ten wjeżdża w drzewo :)
  • ~NIE !.
    (2019-04-17 13:12)
    Tak sie bedzie dzialo,narod zyjacy w religijnym amoku,w chwili otwarcia granic do Europy,przyjmuje nie zawsze, to co dobre.Faktem upadku moralnego panstw ,ktore przeszly okres reformacji ,jest to,ze wojny,wzrost poziomu zycia po nich sprawil to,ze zeszly z drogi jaka obrali ich przodkowie.W Polsce narod nie mial okazji samodzielnie poznac zawartosci Biblii,teraz kiedy moze to zrobic, wybiera droge na skroty ,problem w tym ,ze w ciemnosci.Rozklad moralny mieszkancow UE zaowocuje tym ,ze Islam przejmie inicjatywe,oferujac zmodyfikowana nowa religie.Ludzie udreczeni nowosciami wolnosci oswieconej Europy, wybierze ta obcje.Co robic ,poznac chocby dla siebie zawartosc Biblii,zaczynajac od NT,dlaczego to kazde w odpowiednim czasie zrozumie.Kosciol rzymskokatolicki w swietle jego historii i wypaczen ,odejscia od nauki Pana Jezusa Chrystusa przestaje byc sila i autorytetem.Zdrowa moralnie rodzina,wierzaca Bogu,znajaca Jego nauke to najsilniejsza bron,narod zjednoczony jest silny.Koniec naszej historii moze byc bardzo smutny jak nie powiemy zlu,zgodnie z Biblia ....
  • ~VS
    (2019-04-17 14:04)
    Brawo trzaskoś!!! Dzieci stolycy już są ci wdzięczne!
  • ~27:1
    (2019-04-17 14:03)
    w republice kartoflano - katolickiej chronieni sa tylko sukienkowi zboczency.
  • ~Dzieciak
    (2019-04-17 14:52)
    Mama Rafał będzie machał flagą?
  • ~Nierob
    (2019-04-17 15:11)
    Warto, żeby uczestniczyli także strajkujący nauczyciele, oni kochają równość i kochają dzieci, prawda? Oni nie mają skrupułów i mają właściwe poglądy, czytaj lewackie, nieprawdaż?
  • ~Lgbtpl
    (2019-04-24 18:19)
    To ma być kontrola umysłu i internetu
  • ~re.