Szef OPZZ: Przychodzimy po swoje zasłużone pieniądze, nauczyciel nie jest w stanie utrzymać własnej rodziny

Walczymy o swoje, przychodzimy po swoje zasłużone pieniądze, zasłużone wynagrodzenia i tego po prostu nie możemy odpuścić – powiedział w poniedziałek Przewodniczący Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych Jan Guz.

wróć do artykułu
  • ~0z
    (2019-03-25 13:36)
    Panie Guz nie po swoje po nasze Gdzie byłeś razem z Bruniorzem przez 8 lat gdybyście od Tuska dostali co roku 100 złoty to nauczyciele teraz by mieli pensje większe o 800 złoty ale ty siedziałeś z Bruniorzem cicho jak mysz pod miotłą odwaga staniał co Guzy chcecie nasze dzieci wijąc na zakładników terroryści
  • ~lenie
    (2019-03-25 12:48)
    to niech dorabiają jak wielu Polaków A nie 16 godzin i nogi na stole.
  • ~nic nowego
    (2019-03-25 13:02)
    Tak na dobrą sprawę to nikt pracujący SAM nie jest w stanie utrzymać rodziny. Nie tylko nauczyciele. Pracują inni w rodzinie i jakoś to się kręci. I nie jęczą.
  • ~Rodzice
    (2019-03-25 12:58)
    Aby spełniać narzucane przez was samych wymagania, nasze dzieci muszą brać u was korepetycje. Nie stać nas na to!
  • ~ ~~
    (2019-03-25 12:51)
    Na godziwą płace za uczciwą pracę nie ma , na służbę zdrowia nie ma, na niepełnosprawnych nie ma... ale szybciutko znajduje się kasa na nagrody dla partyjnych kolesi,socjal dla patologii ,pseudo biznesy rydzyka czy kościół katolicki...
  • ~m-53
    (2019-03-25 13:21)
    Jan Guz, Wikipedia "Ukończył nauki polityczne na Akademii Nauk Społecznych przy KC PZPR w Warszawie"
  • ~wróżba
    (2019-03-25 13:25)
    GUZ co zrobiłes dla POLSKI przez te lata ????? tylko przy chodziłeś po kasę , chyba nic .,., guz powiedz uczciwie ile kasy do stawałeś ,.,. tyle bierzesz kasy co twój kolega , i nie wstyd ci ,.
  • ~zin
    (2019-03-25 13:18)
    nie da sie sluchac tych glupkow rzadzacych ze nie ma pieniedzy czy dawanie 500+ bogatym na pierwsze dziecko jak na drugie czy to przyzwoite
  • ~ganos
    (2019-03-25 13:31)
    guz i broniarz morz swe pensje dodacie dla nauczycieli , za waszą prace 2000 zł i to za dużo ,.,.,.
  • ~działo
    (2019-03-25 13:54)
    Ci ze zdjęcia nie wyglądają na cierpiących głód. No i te miny "działaczy"...
  • ~zin