Reforma edukacji jak cyrk Monty Pythona? "Do tego objazdowy, latający"

| Aktualizacja:

Kiedyś stażysta, mianowany, z kontraktu i dyplomowany. Dziś: komiwojażer, objazdowy, z doskoku.

wróć do artykułu
  • ~baśka457
    (2017-09-01 19:03)
    Teraz napuszczają ciemny lud na nauczycieli, za chwilę na lekarzy , za chwilę na samorzady , za chwilę na..... całe społeczeństwo skłócone , podzielone , wrogie, instytucje niszczone ,a PIs RZĄDZI rządzić będzie do czasu , aż upodlony naród nie podniesie głowy. Długo , bo głupota nasza znana w świecie...
  • ~Bingo
    (2017-09-03 18:43)
    PiS zniszczy Polske tak jak komunisci albo i gorzej. Wykanczaja ludzi. Trzeba bylo na nich nie glosowac
  • ~eu
    (2017-09-03 21:46)
    Polacy nie macie swojej godnosci i koncu Pisowi postawic weto
  • ~qaduq
    (2017-09-06 12:18)
    Po podjęciu sławetnej oceny, że polskie sześciolatki nie nadają sie do polskiej szkoły, dzięki czemu na rynek pracy wejdą po dwunastu latach dziewiętnastoletni maturzyści, pora zadać pytanie, czy stawiane osoby na funkcję ministra edukacji kiedykolwiek dojrzeja. klapa z matematyki, bez policzenia ile to 7+8+4, nieumiejętność organizowania płynnego przejścia przy likwidacji gimnazjów , brak kompatybilnych rozwiązań drożności po nauki po szkole średniej. Za to moc wodolejstwa i pofardy wobec nauczycieli. I kto to takie cuda wyedukował? Czyżby nauki pobierala w czasie, kiedy ukradli księżyc?
  • ~rychu
    (2017-09-06 13:52)
    to nie cyrk, to zaglada !!!!!!!!!! to koniec dobrych zachodnich uczelni !!!!! to spychanie mlodych pokolen do roli taniego, prymitywnrgo robola !!!!!!!!
  • ~Anna
    (2017-09-07 21:21)
    Piszesz same slogany - napisz konkrety
  • ~anty_borsuk
    (2017-09-08 14:27)
    Oczywiście owa reforma najbardziej, przeszkadza tym, co chcom by w Polskiej szkole dalej deptane były wartości patryjotyczne, szerzył się genderyzm, seksualizacja małych dzieci i bzdurne tezy o zmienności płci, o równości płci i prawa kobiet do aborcji i staowienia o sobie!
  • ~borsukowa
    (2017-09-09 22:29)
    anty_borsuk - kolego nie kompromituj swoich pryncypalow ktorzy Ci placa za pisanie glupot. Ktos kto ma cos do powiedzenia nie robi zawyczaj bledow ortograficznych. Wez sie za lopate I smigaj do kopania rowow - to jest wlasciwe miejsce a wkrotce spotkasz tam swoj caly pomylony I oblakany PiS.
  • ~raz dwa trzy
    (2017-09-20 14:35)
    Wreszcie zlikwidowano gimnazja, co trzeba było zrobić dawno temu. Każdy kto ma dzieci po gimnazjum wie że to była jedna wielka patologia a piep....nie że z tego powodu PIS jest straszny to czysta polityka oszołomów z opozycji Nieudacznicy z PO wiedzieli że gimnazja nie mają sensu ale byli zbyt dużymi nieudacznikami żeby cokolwiek zrobić ...poza złodziejstwem......
  • ~spokojny obserwator
    (2017-09-30 14:18)
    To, co się dzieje wokół reform sądownictwa w Polsce jest wynikiem poglądów PAD, który w panice, po rozmowie z Merkel je zablokował w sposób najgorszy z możliwych. Jakość jego własnych propozycji przygotowanych z resztą przez ministra w rządzie PO-PSL!!! jest znacznie gorsza od rządowych. To, jak również konsultacje z Gersdorf i ludźmi Komorowskiego pokazuje, że PAD niedopuści do żadnych istotnych zmian w sądownictwie, również i w armii! (vide odmowa WSZYSTKICH awansów generalskich dla ludzi nie szkolonych w ZSRR czy FR)
  • ~www
    (2017-09-30 14:21)
    Najwyższy czas skończyć z superkomunistyczną organizacją pod nazwą ZNP, zakładaną jeszcze przez tow. Wandę Wasilewską, która tym się również wsławiła, że rozkładała nogi przed samym ojcem narodów Stalinem!

Może zainteresować Cię też: