Są jeszcze wolne miejsca na warszawskich uczelniach

| Aktualizacja:

Nadal można się dostać na bezpłatne studia dzienne w Warszawie. Dla kandydatów na studia niestacjonarne i podyplomowe rozpoczyna się intensywny okres powakacyjnej rekrutacji. Można zapisać się na studia niestacjonarne, a potem próbować się przenieść na studia dzienne.

wróć do artykułu
 • ~nn
  (2010-09-01 12:43)
  Tak jest. Stworzyć tysiąc uczelni, jeszcze więcej kierunków i rozdawać za darmo tytuł mgr. Czy on jest jeszcze coś warty? Teraz praktycznie każdy może go mieć. Mam nadzieję, że pracodawcy będą patrzyli nie tylko na tytuł, ale przede wszystkim na uczelnie na której został on zdobyty. Wtedy Ci którzy na prawdę nie mieli lekko i pracowali w pocie czoła na swoje inż. przed nazwiskiem będą warci więcej od inż. który chodził po łączkach i zbierał kwiatki. ave
 • ~j.s.
  (2010-09-01 08:36)
  Ciekawe! Jesli za cel postawimy osiagniecie tego samego co w krajach zachodnich poziomu wskaznika liczby inzynierow na tysiac mieszkancow to zamykamy oczy na druga strone prawdy - jakosc wyksztalcenia. Prosze postudiowac nieco raporty opracowywane w tzw krajach zachodnich dotyczace poziomy wiedzy absolwentow systemow oswiatowych tych krajow. Wniosek jest jednoznaczny: utrzyman trend spadkowy od wielu dzisiecioleci.
  Czy taki jest cel roztropnej polityki oswiatowej?

Może zainteresować Cię też: