Zalewska: Podstawę programową podpiszę 14 lutego

Podstawa programowa jest prawie gotowa, skończyliśmy konsultacje; projekt podpiszę 14 lutego - zadeklarowała w czwartek konferencji prasowej minister edukacji Anna Zalewska. Wiceminister Maciej Kopeć dodał, że w weekend eksperci będą analizować uwagi do projektu.

wróć do artykułu
 • ~kaczka na godło zamiast orła
  (2017-02-02 12:31)
  pis musi wykształcić swoich wyborców ,ludzi nie umiejących samodzielnie myśleć i postrzegać świata , ale całe szczęście że jest jaszcze min internet i myślący ludzie !!!
 • ~Robert
  (2017-02-02 13:18)
  Dla PiS zasadnicza podstawa programowa, to zreformować historię pod kątem uwzględnienia fundamentalnej roli jaką odegrali jej czołowi działacze obecnej PiS we współczesnej historii Polski, w drodze "od komunizmu do wolności".Młodzież będą tumanić swą tępą propagandą, ale jak wymażą z pamięci prawdę osób biorących bezpośredni udział w przemianach ustrojowych. w przemianach ustrojowych?
 • ~oszukana
  (2017-02-03 22:28)
  Ta cała Zalewska jest zakłamana razem ze swoją pseudo reformą.Jest to kłamstwo,zakłamanie i obłuda. Nauczyciele wam tego nie darują. Mam nadzieję ,że dadzą tego wyraz juz w wyborach samorządowych!!!

Może zainteresować Cię też: