To koniec liceów ogólnokształcących. Znikną już od września

| Aktualizacja:

Będzie mniej lekcji historii, polskiego, biologii, chemii i geografii. Więcej - zdrowia i urody. Od września licea przestaną być ogólnokształcące, a staną się specjalistyczne.

wróć do artykułu
  • ~Ireneusz Wywiał
    (2012-02-03 07:35)
    Zgadzam się ze sobą :)
  • ~yt
    (2012-02-03 07:39)
    A kształcenie zawodowe? Tu zrobiła kaszanę!
  • ~KONFESION
    (2012-02-03 07:40)
    ...Polacy...maja byc WYNARODOWIENI i BEDA!!!Zostana EUROPEJCZYKAMI na modle...GERMANSKA!!!
  • ~magda
    (2012-02-03 07:45)
    a dlaczego nie zlikwidują religii ?
  • ~karolina
    (2012-02-03 07:46)
    po co licea, same zawodówki wystarczą i to kucharskie, bo jako kucharze Polacy najczęściej tyrają wtedy ominą etap zmywaka
  • ~walek
    (2012-02-03 07:47)
    najłatwiej rządzi się matołami, następne pokolenie nie będzie już musiało nawet uczyć się czytać i pisać
  • ~FARGO
    (2012-02-03 07:48)
    Nie potrzeba HaKaTy wystarczy TUSK i jego oświata,
  • ~xc
    (2012-02-03 07:48)
    cud natury... Trzeba jeszcze lekcji z zakresu obciagania loda bo po co komu historia i geografia skoro nie jest w cenie? produkcja mgr historii trwa pełną parą i pewnie trafią na ulicę lub bezrobocie - obciągar tyle że wybierze się najzdatniejsze do nauki. Dać pensje i zabrać z ulicy - niech się talenty pedagogiczne nie marnują
  • ~rezerwa
    (2012-02-03 07:51)
    ZNIKNA BO NIEWOLNIK POTRZEBNY DO TYRANIA W POLU NA ZACHODZIE UE, OD ZARAZ.
  • ~europejczyk
    (2012-02-03 07:51)
    Taak genialne, ja bym jeszcze dodał 15 godzin Kamsutry tygodniowo i lekcje techniki skrobania
  • ~kasienka----asienka
    (2012-02-03 07:55)
    Hodowla glupowm. Zapamietajcie ze to dzielo PO i Donalda Tuscka.
  • ~rezerwa
    (2012-02-03 07:56)
    ZNIKNA BO NIEWOLNIK POTRZEBNY DO TYRANIA W POLU NA ZACHODZIE UE, OD ZARAZ. SPECJALNOSCI TO: OBOROWY, ZNIWIARZ, KOSIARZ, ROBOL WYKOPKOWY, POMYWACZ GAROW, DOJARZ , MALARZ POKOJOWY , LAZARZ, ZEBRAK , GOLAS ITP.SLOWEM DEBIL.
  • ~Bezgłos
    (2012-02-03 07:58)
    Dlatego na platformę już nigdy w życiu nie zagłosuję.
  • ~Bezgłos
    (2012-02-03 07:59)
    Dlatego na platformę już nigdy nie zagłosuję.
  • ~wkurny
    (2012-02-03 08:01)
    No i proste. Ogłupić do końca Polaków, bo matołami łatwiej rządzić! Brawo?? Nie!!! Przepędzić tę bandę zbrodniarzy!!!
  • ~xad
    (2012-02-03 08:02)
    " blok zastąpi fizykę, biologię i geografię oraz chemię" - czyli kto będzie tego bloku uczył ? -biolog co zna się na fizyce?, geograf co zna się na biologii?, a może chemik specjalista co zna sie na geografii ? pomysł może i dobry, bo nasze szkoły kształca młodych ludzi w sposób zupełnie nieprzydatny im do podjęcia pracy, dzieciaki po technikum budowlanym nie mają pojęcia o budownictwie, może dlatego że program zapełniają: historia, geografia, historia. Ale nawet szczytne cele nie będą zrealizowane w naszych skostniałych realiach, środowisko nauczycielskie zacznie zaraz histeryczny lament nad losem dzieci, których to los tak naprawdę lata im koło pupy, a w istocie chodzi im jedynie o własne rozbujane przywileje i miejsca pracy. Od 10 lat jak wskazują badania, jedynie w Polsce jest paradoks, że liczba dzieci systematycznie spada a liczba nauczycieli systematycznie rośnie !
  • ~Mortales
    (2012-02-03 08:04)
    Z tytulu wynika cos innego niz z tresci artykulu. Wszyscy komentatorzy przeczytali tylko tytul???Kaczynski kiedys wyrazil siejednoznacznie o internautach i mial racje?
  • ~manjaa
    (2012-02-03 08:05)
    A religii, rozumiem, zostaje ponad 180 godz. tak jak było?
  • ~Robnad
    (2012-02-03 08:07)
    "Więcej - zdrowia i urody"
    zamiast lekcji w.f.,lekcja masturbacji.
    przecież z wpisów lemingów i tak wynika ,że nic innego nie robią oprócz zadawania samogwałtu rozumowi

    nie lepiej tez od razu przyjąć rozporządzenie Hansa Franka o szkolnictwie w GG idąc w sukurs niejakiemu Radsikowi.
    dzisiaj POkemony ,odbędzie się POwtórka z Monachium.
    nie z 1972r., tylko 1938r,
    w roli Daladiera i Chamberlaina wystąpi ,własnie ,no kto?
  • ~RZĄD POD SĄD
    (2012-02-03 08:12)
    POMATOLSTWO PIER...LONE!!! NO I CO MIAŁO BTĆ LEPIEJ:)))))))))

Może zainteresować Cię też: