Zalewska uderza w protest ZNP: Przecież nauczyciele dostaną w sumie TYSIĄC ZŁOTYCH podwyżki

Protest ZNP oparty jest na nieprawdziwych przesłankach, podwyżki nauczycieli obowiązują od 1 kwietnia tego roku, kolejne dadzą wskazaną przez związek kwotę 1 tys. zł - powiedziała w czwartek minister edukacji narodowej Anna Zaleska.

wróć do artykułu
  • ~belfer
    (2018-04-19 15:30)
    Pisowska kłamczucha
  • ~Seitan
    (2018-04-19 15:43)
    Dadza podwyzki 100zl, zabiora dodatki za 120. I co nie dali? Taka pisuarna metalnosc...
  • ~Nauczyciel
    (2018-04-19 15:45)
    Kłamią rano, kłamią w południe kłamią w nocy. kradną rano, kradną w południe, kradną w nicy. DOJNA ZMIANA.
  • ~mxm
    (2018-04-19 15:45)
    Jakby nie liczył trzy podwyżki po pięć procent nie dadzą tysiąca złotych.
  • ~prezes
    (2018-04-19 16:48)
    1000 zł dostaną razem wszyscy nauczyciele
  • ~PRECZ Z ZALEWSKĄ!!!
    (2018-04-19 15:55)
    a w 2222 roku to już w ogóle będzie podwyżka, że ho ho!
  • ~z Berdyczowa
    (2018-04-19 15:28)
    Hiii. Tyle to Radziwiłłowie zarobili na obrazkach . Ale dobrze je ulokowali .
  • ~Marian z B
    (2018-04-19 16:23)
    Zalewska ze względu na starczy wiek ma wybaczone kłamstwa.
  • ~krytyk
    (2018-04-19 15:54)
    Broniarzowi wcale nie chodzi o nauczycieli , tylko o kwiczenie , a takich kwiczących "pedagogów" w szkołach jest mnogo
  • ~cyc
    (2018-04-19 20:06)
    Jestem Pisowcem, ale na Boga ta Zalew/sk/a dobitnie. K..wa czy nauczyciele nie umieją liczyć. Jestem dyplomowany i zabrano mi od stycznia dodatek mieszkaniowy 90 zł, teraz dostałem jałmużny 140 ile jest razem, czy ta mynyster nie umie liczyć. Mój WZZ " Solidarność- Oświata" szybko te paniusie uświadomi!!!
  • ~Nina1234
    (2018-04-19 23:06)
    PIS naprawdę powinien zastanowic siè, czy Zalewska, to dobra zmiana. Moi drodzy , nie można ciągle kłamać i manipulowac liczbami tak, jak to czyni ministra. 168 zl pln brutto, to nie 1000 pln.Nie można ciągle pluć na tych nauczycieli, bo oni wychowują nasze dzieci, gdy my jesteśmy w pracy. Zastanówmy się , jakiej chcemy szkoły.Dobrze opłacanej, czy dziadowskiej z kompleksami. Jezeli dalej Zalewska z częścią opinii publicznej będzie opluwać nauczycieli, to oni zrobią wszystko, aby uczyć beznadziejnie nasze dzieci. Oni wiedzą, jak to zrobić. Zastanówmy sie, czego my chcemy, jako rodzice.
  • ~mas
    (2018-04-19 17:36)
    A ja wiem ze idio-ci i znp głosowało na platfusow
  • ~nauczyciel
    (2018-04-21 11:26)
    Do dziś nic nie dostałam. Gdybym kończyła teraz studia nie poszłabym do pracy w szkole..... 29 lat pracy, studia magisterskie, 4 podyplomówki 2800 netto z wszystkimi dodatkami żałosne...
  • ~Jkl
    (2018-04-19 16:27)
    Nauczycieli nie żałuję przeaźnie głosowali na PiS .Powinni im zabrac pieniądze a nie dać
  • ~Nina1234
    (2018-04-20 18:20)
    PiS przejedzie się na tych zmianach z Zalewską w tle. Robić w bambuko 600 tys ludzi to duże ryzyko. Należy doliczyc jeszcze ich członków rodziny, to ponad milion wkurzonych ludzi. Przy urnach po PiSie. Jeżeli mynystra daje 168 pln brutto, zabiera dodatek w kwocie ok 60 pln, to rachunek, jak drut prosty 108 brutto. Pani, która jak twierdzi jest po mat-fizie, liczy inaczej.
  • ~nauczyciel
    (2018-04-20 23:39)
    Nie mogę już słuchać kłamstw Zalewskiej!Jak ta kobita ma wypaczony rozum.Ale wódz kazał ,ona musi.Podziękuję PIS przy wyborach samorządowych!Hańba tak zniszczyć oświatę i jeszcze temu zaprzeczać!
  • ~sfrustrowana
    (2018-09-29 18:24)
    Niedobrze mi się robi, jak czytam te bzdury. Mam już dość szkoły, ciągłego dokładania mi obowiązków, wypełniania papierów, ogromnej odpowiedzialności... 24 godz/dobę myślę o pracy, a dla własnych dzieci nie mam czasu, bo praca z cudzymi całkowicie mnie pochłania. Tu się nie da "odwalić", do każdych zajęć muszę się przygotować i zawsze być w formie...chciałabym zobaczyć to 1000 zl więcej na pasku z pensją... tylko chyba prędzej się zwolnię...
  • ~Borsa
    (2018-04-19 20:51)
    Kto, w Polsce, jest winien, gdy nastolatka porzuca lub morduje swoje nowo narodzone dziecko? Szkoła, kościół, otoczenie czy rodzice? Ja uważam, że oprócz wymienionych, to głównymi winowajcami są wszyscy kolejni ministrowie oświaty, od stu lat, i to oni powinni „wisieć”!
  • ~Ela
    (2018-04-26 06:58)
    Polak taki typ ze mu nigdy nie starczy, pazernosc.
  • ~Nauczyciel - realista
    (2018-12-25 15:42)
    Pani minister kłamie, brzydko, do kąta!