Brytyjski minister edukacji stawia nas za wzór i mówi o cudzie

| Aktualizacja:

Polska odniosła w ostatnich latach sukces edukacyjny, chcielibyśmy dowiedzieć się jak to się udało - mówił w Warszawie, przebywający z wizytą w Polsce, minister edukacji Wielkiej Brytanii Michael Gove podczas debaty na temat edukacji.

wróć do artykułu
  • ~PIS drut na PO paprańców
    (2012-10-30 20:42)
    No jak to Panie Ministrze Mamy Premiera od Cudów Same cuda u nas się dzieją Cudowna Zielona wyspa zadłużona na 900 mld
    Kolejki do lekarza specjalisty 2 lata pensie większe jak na Ukrainie i Białorusi Ceny takie same jak w Niemczech którzy mają pensie 4 krotnie wysze od naszych Jednym słowem żyć nie umierać Łubu dubu Niech nam żyje Prezio Ministrów naszego zielonego BUBU
  • ~oko
    (2012-10-30 20:56)
    Tak pewnie te wizytę miał w MEN i u cudaka Tuska 20% uczniów nie zalicza matury ,30% absolwentówe uczeli nie ma pracy wyjeżdża do WB by pracowac na zmywaku ,to jest ten cud,by mgr,inż ,mył gary u niemca i brytyjczyka a i wykonywał taka pracę którą murzyn olewa.
  • ~rex
    (2012-10-30 21:05)
    jadac do Polski p minister powinien zapoznac sie notowaniami naszych uczelni a nie plesc glupot. Stworzenie gimnazji to naglupszy pomysl elit posolidarnosciowych a najwieksza glupota bylo zamkniecie szkol zawodowych.
  • ~piksel
    (2012-10-30 21:08)
    To dziwne, bo w kontaktach z ludźmi z Zachodu odnosiłem wrażenie, że wielu z nich to wąsko specjalizowane głąby o niskiej wiedzy ogólnej, którą zaś w szerokim zakresie właśnie dawał poprzedni system szkolnictwa w Polsce.
  • ~kasza
    (2012-10-30 21:15)
    To jakiś żart helloweenowy... ?
  • ~Ambasada Prusakow
    (2012-10-30 21:20)
    te wyniki bylby jeszcze lepsze gdyby zrezygnowano z nauki religi w tak olbrzymim rozmairze a zaoszczedzone godziny poswiecono na nauke historii religijnosci, historii ludzkiejcywilizacji, historii filozofii i podstaw logikii juz od 5 klasy podstawowki. Na nauke religii starczy 80 godzin kursu w 8 modulach po 10 godzin w calym cyklu edukacyjnym czyli od zlobka po doktorat i wiecej nie trzeba a jak kto chce wybrac zawod ksiedza to w seminarium duchownym go doksztalca.
  • ~gruby
    (2012-10-30 21:20)
    Ci ekscentryczni Brytyjczycy...
  • ~christ
    (2012-10-30 21:21)
    Minister brytyjski wyraza podziw dla rozwoju Polski. Nic dziwnego. Dzieki rzadom PO i D. Tuska , Polska ma sie czym pochwalic w swiecie. Dynamiczny rozwoj, pomimo ogromnego kryzysu gospodarczego na swiecie, nowe drogi , nowe domy , fabryki jak okiem siegnac, Polska i Polacy sie bogaca, widac to na kazdym kroku.
  • ~zelek_akuku
    (2012-10-30 21:37)
    BArdzo ekscentryczne poglady
  • ~kk
    (2012-10-30 22:00)
    jaja sobie robi z Polaków- idiotów!!
  • ~dobre zarty... ha ha
    (2012-10-30 22:08)
    Czy to prima aprilis???
  • ~wc
    (2012-10-30 23:14)
    To dlaczego PIS i "obrońcy krzyża" + mohery mają zwolenników ?
    Psychiatra w Polsce leży :-(
  • ~uczeń
    (2012-10-30 23:37)
    szkoły zawodowe przyzakładowe, jak w RFN, skończyły się latach 90tych
  • ~pokolenie stanu wojennego
    (2012-10-30 23:53)
    Mam 48 lat. 10 lat legalnej pracy, reszta na czarno, bez ZUS. Zero oszczędności, zero majątku trwałego. Nie mam stałej pracy, wynajmuję mieszkanie. Emerytura w 67 r. życia.
    To cud, że jeszcze żyję. Cud nad Wisłą.
  • ~szzzzzz
    (2012-10-31 01:04)
    cud jest prosty, kazdy sprzatacz ma miec dyplom magistra. wymagania po polskim uniwerku tez sa wysokie: absolwent ma miec ok 15 lat doswiadczenia w zawodzie i wladac conajmniej 3 jezykami obcymi oraz ma miec chody wszedzie zaby dalo sie zalatwiac. Takie kadry nie ma w WB ale lepiej niech tego nie ucza...
  • ~gość
    (2012-10-31 01:33)
    Ale bzdury wygaduje ten minister,im gorzej z edukacją w POlszy ,tym lepiej dla angoli.
  • ~Zielona Wsypa
    (2012-10-31 01:49)
    Naczytał się tuskomatolskiej propagandy, albo chciał byc bardzo 'polite' bo mu jakaś Polka wpadła w oko - jak można takie bzdury wygadywać.
  • ~Koszałek
    (2012-10-31 04:39)
    To przecież było bardzo proste - został obniżony i to znacznie, poziom nauczania i po cudzie.Teraz nasze matołki z pewnością nie dostaną się do Oxfordu.
  • ~Genitaliusz
    (2012-10-31 04:44)
    Nie przyjmuję do wiadomości słów ministra edukacji, który dopuszcza w książkach dla dzieci promowanie homoseksualizmu.
  • ~gość
    (2012-10-31 04:45)
    Gdyby nie znało się Anglików to można by było przyjąć za komplement, a przecież są oni znani z ukrytej kpiny w wypowiedziach. Sądzę, że w naszym rządzie nikt nie pozna się, będą dumni z "pchały".

Może zainteresować Cię też: