4 maja (środa)

Reklama

godz. 9
- język polski, poziom podstawowy >>>ARKUSZE 2010 >>>

godz. 14
- język polski, poziom rozszerzony >>> ARKUSZE 2010 >>>

5 maja (czwartek)

godz. 9
- matematyka, poziom podstawowy >>> ARKUSZE 2010 >>>

godz. 14
- matematyka, poziom rozszerzony >>> ARKUSZE 2010 >>>

6 maja (piątek)

godz. 9
- język angielski, poziom podstawowy >>> ARKUSZE 2010 >>>

- język angielski w klasach dwujęzycznych >>> ARKUSZE 2010 >>>

godz. 14
- język angielski, poziom rozszerzony >>> ARKUSZE 2010 >>>

Reklama

9 maja (poniedziałek)

godz. 9
- WOS, poziom podstawowy i rozszerzony >>> ARKUSZE 2010 >>>

godz. 14
- historia sztuki, poziom podstawowy i rozszerzony >>> ARKUSZE 2010 >>>

10 maja (wtorek)

godz. 9
- biologia, poziom podstawowy i rozszerzony >>> ARKUSZE 2010 >>>

godz. 14
- historia muzyki, poziom podstawowy i rozszerzony

11 maja (środa)

godz. 9
- język niemiecki, poziom podstawowy >>> ARKUSZE 2010 >>>

- język niemiecki w klasach dwujęzycznych >>> ARKUSZE 2010 >>>

godz. 14
- język niemiecki, poziom rozszerzony >>> ARKUSZE 2010 >>>

12 maja (czwartek)

godz. 9
- fizyka i astronomia, poziom podstawowy i rozszerzony >>> ARKUSZE 2010 >>>

godz. 14
- filozofia, poziom podstawowy i rozszerzony >>> ARKUSZE 2010 >>>

13 maja (piątek)

godz. 9
- geografia, poziom podstawowy i rozszerzony >>> ARKUSZE 2010 >>>

godz. 14
- wiedza o tańcu, poziom podstawowy i rozszerzony >>> ARKUSZE 2010 >>>

16 maja (poniedziałek)

godz. 9
- język rosyjski, poziom podstawowy >>> ARKUSZE 2010 >>>

godz. 14
- język rosyjski, poziom rozszerzony >>> ARKUSZE 2010 >>>



17 maja (wtorek)

godz. 9
- informatyka, poziom podstawowy i rozszerzony >>> ARKUSZE 2010 >>>

godz. 14
- język łaciński i kultura antyczna, poziom podstawowy i rozszerzony >>> ARKUSZE 2010 >>>

18 maja (środa)

godz. 9
- historia, poziom podstawowy i rozszerzony >>> ARKUSZE 2010 >>>

godz. 14
- chemia, poziom podstawowy i rozszerzony >>> ARKUSZE 2010 >>>

19 maja (czwartek)

godz. 9
- język francuski, poziom podstawowy >>> ARKUSZE 2010 >>>

- język francuski w klasach dwujęzycznych >>> ARKUSZE 2010 >>>

godz. 14
- język francuski, poziom rozszerzony >>> ARKUSZE 2010 >>>

20 maja (piątek)

godz. 9
- język hiszpański, poziom podstawowy >>> ARKUSZE 2010 >>>

- język hiszpański w klasach dwujęzycznych >>> ARKUSZE 2010 >>>

godz. 14
- język hiszpański, poziom rozszerzony >>> ARKUSZE 2010 >>>

23 maja (poniedziałek)

godz. 9
- języki mniejszości narodowych, poziom podstawowy

- język kaszubski, poziom podstawowy

- język włoski, poziom podstawowy >>> ARKUSZE 2010 >>>

godz. 14
- języki mniejszości narodowych, poziom rozszerzony

- język kaszubski, poziom rozszerzony

- język włoski, poziom rozszerzony >>> ARKUSZE 2010 >>>

24 maja (wtorek)

przedmioty zdawane w języku obcym przez absolwentów klas dwujęzycznych:

godz. 9:00 - matematyka

godz. 10:35 - historia

godz. 12:10 - geografia

godz. 13:45 - biologia

godz. 15:10 - chemia

godz. 16:43 - fizyka

Egzaminy ustne odbywać się będą od 4 do 27 maja, według harmonogramu ustalonego przez przewodniczących szkolnych zespołów egzaminacyjnych.