Egzotyczne kierunki przyciągają studentów

Młodzi ludzie starają się dostosować do zapotrzebowania rynku pracy.

wróć do artykułu
 • ~brad
  (2011-07-04 07:54)
  Nie idźcie na biologię/biotechnologię - po tych kierunkach nie ma i nie będzie pracy !!!
 • ~bruno
  (2011-07-04 08:26)
  Do brad
  Czemu tak sądzisz,słyszałem coś przeciwnego ?
 • ~Pa pa pieniążki.
  (2011-07-04 08:45)
  Tymczasem na prestiżowej Katedrze Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim na jedno miejsca przypada w tym roku jedynie dwóch kandydatów.

  Winne jest pewne wysokie czesne, ponadto jakość kształcenia na tej prestiżowej katedrze prawa ogranicza się jedynie do trudnych pytań na egzaminie. A jak profesor chce załatwić studenta, to nic łatwiejszego, bo student się dopiero uczy, a profesor się już nauczył. Ponadto czesne na tej uczelni płaci się za cały rok z góry. Jak się komuś nóżka pośliźnie na jednym semestrze, to pa pa pieniążki za dwa semestry
 • ~Anna ANNNE
  (2011-07-10 20:18)
  Tymczasem na prestiżowej Katedrze Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim na jedno miejsca przypada w tym roku jedynie dwóch kandydatów.

  W innym artykule mówiącym o popularnych kierunkach studiów w tym portalu jest informacja :
  Na Uniwersytecie Jagiellońskim najwięcej osób zgłosiło się na kierunek lekarski (3,1 tys. osób na 240 miejsc), prawo (2,6 tys. kandydatów na 500 miejsc)

  z prostego przeliczenia można wywnioskować, że na jedno miejsce jeśli idzie o prawo na UJ zgłosiło się 5,2 kandydata a nie 2. Przydałoby się trochę więcej konsekwencji w podawanych informacjach.

Może zainteresować Cię też: