Anna Zalewska. Minister od chaosu

| Aktualizacja:

Anna Zalewska w reformowanie edukacji weszła pewnym krokiem – gotowa na dyskusję z każdym, przeważnie uśmiechnięta, zdecydowana. Szybko rozmieniła swój kapitał na drobne.

wróć do artykułu
  • ~Regina
    (2016-10-10 18:27)
    Od chaosu to mamy Petrusa zaKODowanego Bronniarza POstkomunistycznego od czerwono- skurego Milliera i wystarczy POsorzyty na cały kraj
  • ~Nauczyciel
    (2016-10-08 16:44)
    Nie dajmy się wciągać w porównania . To wstyd dla Tych , którzy zaczęli porządkować nasz kraj !
  • ~Nawigator
    (2016-10-08 16:39)
    Chaos po 8 latach kończy się ! Polacy nie dajcie się bałamucić mętom PO i Kodowcom - analizujcie ich osobowość i pytajcie sąsiadów co to za typy?
  • ~Brawo Minister Zalewska
    (2016-10-07 19:49)
    Od chaosu -to poprzednicy.Przecz z gimnazjami.Nauczyciele niech uczą a nie liczą. O wiedzy uczniów/maturzystów wypowiadają się profesorowie wyższych uczelni.Komentarz zbyteczny.Kodziarz- Broniarz to zwykły zadymiarz.
  • ~papa
    (2016-10-06 19:20)
    niemiecki brukowiec i jego wyznawcy przyłączają się do nagonki , im bardziej merytoryczny , konkretny , odważny minister , tym więcej lamentów , poprzedniczka - prostaczka , rozdawniczka publicznych pieniędzy byłaby najiepsza , oczywiście gdyby udało się obalić rząd ...
  • ~wad13
    (2016-10-04 16:54)
    O jakości p.min świadczy to że, nie raczyła w ramach "rzetelnych i szerokich konsultacji" zapytać / listy, maile,ankiety/ tych , których to dotyczy ZERROO konsultacji
  • ~Wiesia
    (2016-10-02 18:23)
    dużo pesymizmu, niepotrzebnie. Była zielona wyspa a po 8 latach -kamieni kupa. Na pewno młodzież będzie bardziej wyedukowana-i o to chodzi.Spokojnie.
  • ~pot fox
    (2016-10-02 12:25)
    Wreszcie ruszono edukację zatwardziałą ostoję lewactwa, feminizmu i innych podobnych debilizmów reprezentowanych przez ZNP z jej guru tow. Broniarzem!! Oświata wreszcie ma wspaniałą, elokwentna Panią Minister!
  • ~emeryt rozbawiony dobrą zmianą
    (2016-10-02 12:07)
    uważam, że niejednokrotnie tsunami działa rozważniej!
  • ~POdode
    (2016-10-02 10:33)
    Te same broniarze, które mocno protestowały (słusznie!) gdy wprowadzano te nieszczęsne gimnazja i mnóstwo nauczycieli straciło robotę wyją teraz.Cały czas zresztą wieszały psy na kilkunastolatkach, którym traumę gimnazjalną zafundowano. Wiem, bo to najczęściej byli "nauczyciele" tych dzieciaków nie dający sobie rady z ich burzą hormonów. Brawo Pani minister Zalewska! Należy skończyć z tą gimnazjalną farsą, a dzieci zacząć porządnie uczyć i wychowywać, a nie przerywać im tok "nauczania" co trzy lata zmieniając tylko środowisko, co jest nienaturalne.
  • ~starszy pan
    (2016-10-02 03:25)
    Dla mnie od pierwszego jej wystąpienia z rozwianą czupryną od tapiru stała się szaloną kobyłą w stajni PiSu
  • ~rebi
    (2016-10-02 00:21)
    z niczym nie dają rady ,przecież to widać,wyszło im tylko 500+ i to tylko w tym roku a w przyszłym podobno nie ma kasy ,historyk nie zna się na finansach , ojca ma fantaste i sam fantasta.czekam aż szlag trafi to niedouczone towarzystwo
  • ~sroka
    (2016-10-01 21:50)
    taka będzie edukacja jak Zalewska i Elbanowscy tylko moich wnuków szkoda ,ale ja dam radę ,w domu też można nauczyć
  • ~~magda83
    (2016-10-01 21:45)
    Reforma ma pewnie plusy i minusy, ale to co się stanie na wsi to jakaś masakra!!! A moje dziecko zaczęło naukę w takiej małej szkole. Będzie miało lekcje z nauczycielami od wszyskiego. Bo przecież muszą robić podyplomówki z kliku przedmiotów, żeby mieć etat. A najgorsze że po podstawówce, od razu z małej szkoły przeniesie się do dużego liceum, będzie trudno się przystosować. To ma być dobra zmiana?
  • ~oficer prowadzący
    (2016-10-01 21:23)
    Gdyby Der Dziennik miał choć trochę lepiej wykształconych dziennikarzy, to zapewne nie opowiadałby oczywistych bzdur i nie propagowałby chaosu wśród swoich czytelników! No chyba, że chodzi tu jedynie o pozyskanie aplauzu niedouczonych trolli - wśród KODorastów lewackiej proweniencji!
  • ~Obywatel
    (2016-10-01 21:19)
    Zastąpić ją zawsze można Misiewiczem.
  • ~mm
    (2016-10-01 20:53)
    Co tu komentować- niekompetencję, arogancję, lekceważenie wszystkich, którym pomysły minister się nie podobają? Skazanie kilku roczników dzieci na stres i fatalną edukację (podwójny rocznik 2019)?
  • ~Macisław Płatow
    (2016-10-01 20:32)
    Co kończą się czasy wykształciuchów? Bo magister filozofii lub od robaczków ,na budowie rowy kopie ? takie elyty zostawiło PO+PSL.
  • ~a.z
    (2016-10-01 20:13)
    Chaos to jest raczej w szeregach opozycji, a sprzyjające jej media robią wszystko co mogą, plują, wyją, kwiczą, łżą, żeby tylko oderwani od koryta do niego wrócili.
  • ~hi hi hi
    (2016-10-01 20:05)
    siostra minister Elżbiety Witek z kancelarii premiera. Kobieta - do niedawna salowa w domu dziecka, w lipcu została inspektorem w powiatowym biurze Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa , może dała by radę w edukacji z Min Zalewską

Może zainteresować Cię też: