Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Planszówki znów w cenie. Jak kupować gry, aby nie przepłacać?

28 lipca 2016, 14:54
Warto jednak rozejrzeć się za ulubionymi grami w zagranicznych sklepach. Jako pierwsze przychodzą na myśl gry planszowe i karciane oparte na motywach Gwiezdnych Wojen, Władcy Pierścieni czy Gry o Tron. Ponadto coraz częściej organizuje się także imprezy planszówkowe, takie jak Pionek, GRAMY czy Rzuć Kostką- informuje Tomasz Dobosz z "GambitTV". - W końcu upada mit, że planszówki to tylko zabawka dla dzieci. Ludzie zaczynają rozumieć, że te gry mogą zbliżać całe rodziny - podsumowuje Dobosz .
Warto jednak rozejrzeć się za ulubionymi grami w zagranicznych sklepach. Jako pierwsze przychodzą na myśl gry planszowe i karciane oparte na motywach Gwiezdnych Wojen, Władcy Pierścieni czy Gry o Tron. Ponadto coraz częściej organizuje się także imprezy planszówkowe, takie jak Pionek, GRAMY czy Rzuć Kostką- informuje Tomasz Dobosz z "GambitTV". - W końcu upada mit, że planszówki to tylko zabawka dla dzieci. Ludzie zaczynają rozumieć, że te gry mogą zbliżać całe rodziny - podsumowuje Dobosz . / Shutterstock
Przez lata zapomniane, ostatnio znów wróciły do łask. Gry planszowe przestały być już reliktem przeszłości. Obecnie większy nacisk kładzie się na wykorzystanie wiedzy i oparte na niej rozwijanie scenariusza gry. Planszówki stają się również bardziej atrakcyjne pod kątem wizualnym. Niestety dla ich miłośników, nie należą one do najtańszych.
Reklama
Reklama
Tematy:
ceny Polska gry gry planszowe Władcy Pierścieni planszówki Gwiezdne Wojny popularność "Gra o tron" zagranica edukacja

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama