Strajk tli się w szkołach. "Nastroje wśród pedagogów się radykalizują"

Jesienią niemal na pewno dojdzie do protestów nauczycieli. Być może jeszcze przed wyborami - pisze w poniedziałkowym wydaniu "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu
  • ~asia
    (2019-08-19 12:33)
    Nauczycielstwo. To chyba najlepiej określa źródło problemów. Ludzie w końcu się wpienią, ale nie na PiS, tylko na tych, co mieli być autorytetami dla ich dzieci, a są... Ech, szkoda gadać.
  • ~rusin
    (2019-08-19 12:33)
    BEDZIE STRAJKOWAC NAUCZYCIELSKA HUCPA LEWACKA BO WYBORY SIE ZBLIZAJA TO, SA POMAGIERY DLA III RP ZADYMIARZY , BEDZIE ZNOW FESTIWAL PIOSENKI SPIEWALI PRZEBIERALI SIE ZA KROWY, SWINIE TERAZ BEDZIE O BARANACH I KONIKACH ! PYTAM I PO CO TAKIM DAWAC PODWYZKE SKORO TU NIE CHODZI O ZAROBKI , TYLKO O HUCPIE PRZECIW RZADOWI ZEBY NIE WYGRALA WYBOROW O TO JEST STRAJK I ZNOW UCZNIOWIE STAJA SIE ZAKLADNIKAMI SAPERATYSTOW BEZ UZASADNIENIA ! WSTYD I HANBA !
  • ~CIEPŁY
    (2019-08-19 12:34)
    Antypolska niby Rzeczpospolita mysli ze wyborcy przejma sie terrorystami z ZNP.
  • ~polok
    (2019-08-19 12:46)
    Związek Nauczycieli Platformy Obywatelskiej. Tak to powinno się teraz nazywać
  • ~dt
    (2019-08-19 12:35)
    Kolejny raz niepolska gazeta rzeczpospolita szczuje swoimi niewiarygodnymi ustaleniami i wnioskami.
  • ~isis
    (2019-08-19 12:47)
    Większość nauczycieli to lenie patentowane ,olewacze szkoły i uczniów. Nie lubią pracy z dziećmi , pomylili się w wyborze zawodu ,męczą się.
  • ~eee
    (2019-08-19 12:37)
    Ahahahahaha. Wakacje się kończą. Uczyć tych głupot programowych się za bardzo nie chce. To w sam raz strajk polityczny można zrobić. I to jest logika elity intelektualnej w Polsce. Aż strach się bać.
  • ~ PO - kaput
    (2019-08-19 14:07)
    Z kąd Ci bidusie mają kasę na te fury stojące pod szkołami ?
  • ~Fakty sa takie...
    (2019-08-20 15:00)
    Nauczyciele to nie sa scierki ktorymi coraz wiecej rodzicow, ktorzy nie potrafia wychowac swoich dzieci, postawic im granice, wpoic wartosci chca wytrzec swoja nieudolnosc bezsilnosc lub lekcewazenie... chca sie wybielic kosztem nauczycieli... nauczyciel widzi dziecko 1-2-3 godziny tygodniowo, a rodzice non stop.nauczyciel ma lekcki ma 20-30 roznorodnych dzieci z roznymi potrzebami mozliwoscoami iz roznych srodowisk.zwykle rodzic/rodzice maja 1-2-3 swoich dzieci i nie potrafia sobie z nimi poradzic. Zawod nauczyciela jest ciezki i niewdzieczny.i powini en byc dobrze oplacany a nie obrzydzany wysmiewany i poniewierany...

Może zainteresować Cię też: