Bunt w "Solidarności". Kolejne regiony żądają odwołania Proksy

Działacze oświatowej "Solidarności" z całego kraju chcą odwołania szefa nauczycielskiej "S" Ryszarda Proksy. Z kolejnych regionów płyną apele w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~dosyc_tego
    (2019-04-09 17:57)
    Koniec tej pisowskiej agentury !
  • ~bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!
    (2019-04-09 18:02)
    Pisowski sprzedawczyk na czele "związku zawodowego"...
  • ~Ryszard
    (2019-04-09 18:02)
    Czy to jezcze Solidarność? Jeśli tak to z kim?
  • ~badziewie rządzi
    (2019-04-09 18:19)
    Czyli wygląda na to ,że on jest pe.....se...m w odbytnicy .....rządzących .
  • ~Batko
    (2019-04-09 18:23)
    Nie ma takiej OPCJI.Za nim Duda stoi.Który powiedział ,,że Nic Go z ZNP nie łączy ,i ,,Solidarność " SAMA decyduje.
  • ~kos
    (2019-04-09 18:27)
    Odciąć się od KIBOLA związkowego, zostawić go Pisowi na chwałę państwa PIC.
  • ~Hugo strzelił
    (2019-04-09 18:58)
    Odwołania ? Po jakiego ? Niech zostanie. Sam jeden. A prawdziwi nauczyciele mogą zmienić związek na taki, który będzie reprezentował ich interesy. hehehehe
  • ~richtig ŚLONZOK
    (2019-04-09 19:01)
    Nauczycielska Solidarność to Łamistrajki.
  • ~Rodacy! Wszyscy razem!
    (2019-04-09 19:06)
    Wprdalaj, wprdalaj, wprdalaj! Wprdalaj, wprdalaj, wprdalaj! Wprdalaj, wprdalaj, wprdalaj!
  • ~Alina
    (2019-04-09 19:30)
    Nie wiem jak inne regiony S ale Dolny Sląsk z Solidarnoscia od lat 10 ma niewiele wspólnego. Ich bardziej ciagnie do PO i SLD
  • ~Kriss68
    (2019-04-09 19:50)
    Tak się kończy mezalians związku z rządem . Tak kończy cwaniaczek który ma za idiotów tych którzy płacą jemu pensję . Solidarność - i kto tu jest politycznym związkiem zawodowym
  • ~PiS ma kadry porażające przymiotami
    (2019-04-09 19:57)
    Człowiek pozbawiony godności. Sprzedawczyk. PiS owski bolszewik. Partjniak. Aparatczyk.
  • ~PiS ma kadry porażające przymiotami
    (2019-04-09 19:59)
    Ten orzeł PiS nie będzie się "WŁANCZAŁ". Co za polot. Musiał uczyć języka polskiego a Zalewską zna z zaocznych studiów na tajnych kompletach.
  • ~Klarenbachuś
    (2019-04-09 20:08)
    Odwołać trzeba też Piotra Dudę bo to jego działanie na zlecenie Prezesa z Żoliborza.Ten cały działacz Proksa jeszcze w piątek mówił ,że Solidarność nie podpisze się pod czymś takim co ma na celu zmniejszenie liczby nauczycieli a w niedzielę zdanie zmienił.Duda też organizował te niby to manifestacje w obronie pracowników samorządowych przed Urzędami Wojewódzkimi .Ile to kosztowało zwozili pracowników nawet 100 km jak w Swietorzyskim nawet z Polanca )100 km do Kielc.Tu wykonawca woli Panow byl Przewodniczacy Bartosz 29 lat jako Przewodniczacy Panny S .Niczym Breyniew.
  • ~Kacperek
    (2019-04-09 20:09)
    Dajcie spokój, to jest dobry człowiek bo popiera dobrą zmianę !
  • ~xxl
    (2019-04-09 20:09)
    Wlazł w cztery litery PiS-u i nie jest w stanie wybabrać się z bagna .
  • ~Emigrant
    (2019-04-09 20:27)
    Inni strajkują bronią swoich zasad a tym co są w solidarności kto broni. Sami możecie walczyć z Jarkiem on ma was i wasze postulaty gdzieś ....jak nie teraz to kiedy
  • ~Jonaszw
    (2019-04-09 21:54)
    Proksa nie ma kręgosłupa moralnego. O intelekcie wspominać nie będę, bo szkoda strzępić język.
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-04-09 21:57)
    My studenci WAT-u murem za przewodniczącym Proksą, PiS-em i Kościołem!
  • ~Esam
    (2019-04-10 00:21)
    to tylko pisowska wazelina za stanowisko

Może zainteresować Cię też: