NSZZ Solidarność: MEN nie dał jednoznacznej odpowiedzi ws. podwyżek dla nauczycieli

MEN nie dał jednoznacznej odpowiedzi ws. podwyżek dla nauczycieli. Minister edukacji poprosiła o parę dni i wtedy ogłosi decyzję, że jakieś większe pieniądze będą – powiedział dziennikarzom przewodniczący Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" Ryszard Proksa.

wróć do artykułu
  • ~xymen
    (2019-01-10 13:33)
    Pani zalewska odpowiadająca za koszmar zgotowany przez Plugawą Zmianę polskim dzieciom, powinna dostać dożywocie w kamieniołomach a nie prezentować swój nieszczery uśmieszek przed kamerami. Zapamiętamy to co spotkało nasze dzieci - oj zapamiętamy!
  • ~taka prawda
    (2019-01-10 13:38)
    Idą wybory zawezwał ją krasnal, zrugał... i prośba o wyznaczenie przedstawicieli się pojawiła... hehehe
  • ~xyz
    (2019-01-10 13:54)
    A jak się nie spodobają do będą wybierani przez tę panią tak długo aż się spodobają!!??? Ale jaja!!
  • ~św.NH
    (2019-01-10 13:58)
    Od ... od Kaczyńskiego! Co on ma wspólnego z szczekaczką propagandową która zaklina rzeczywistość i czas ją usunąć? Niech sama bierze tyle ile w dyskoncie!
  • ~Zzzz
    (2019-01-10 15:59)
    Solidarność - Kacperek PiS.
  • ~gorszy sort
    (2019-01-10 16:05)
    A może już najwyższy czas pogonić tłumoka tam, gdzie ją znaleźli. "Wykształcone" ciotki dostają po 65 tysięcy złotych, i na to są pieniądze, natomiast dla kształcących już nie? G..... "dobra zmiana"
  • ~bund
    (2019-01-10 16:09)
    Znp czerwona choroba.
  • ~Xser
    (2019-01-10 18:00)
    Gdzie są mamuśki ,ktorym nie podobało się ,że ich pociechy miały iść do szkoły od 6lat?Cieszą się i chwała minister Zaleska za dobre zmiany w edukacji.Dlaczego was nie słychać ,przecież umiecie krzyczeć ,wyzywać i rozpychać się łokciami.Wstyd mamuśki trzeba docenić co minister dla pociech zrobiła i co jeszcze zrobi. W soboty umysły pociech nabiorą wiedzy ,że och i ach .
  • ~maska
    (2019-01-18 08:39)
    czy znp upomni się o "sprzedanych" po cichu nauczycieli z domów dziecka
  • ~zainteresowany
    (2019-03-03 15:39)
    Rzeczywiście, wychowawcy w domach dziecka zostali potraktowani okrutnie. Tą sprawą powinien się zająć Trybunał Konstytucyjny. Odebrano im przecież prawa nabyte zagwarantowane przez państwo jeszcze w 2004 r. a umocowane w Konstytucji. Nauczyciele dostaną niemałe podwyżki, wychowawcom obniżono wynagrodzenia, zniszczono cały dorobek zawodowy zwłaszcza, że chodzi tu o osoby z 20 i ponad 30-letnim stażem a nawet w wieku przedemerytalnym. Czy w naszym kraju można mówić o sprawiedliwości społecznej? Aż trudno uwierzyć, że tak trudna i odpowiedzialna rola wychowawców w domach dziecka nie zasługuje na uznanie ze strony państwa i na szczególne zainteresowanie ze strony związków zawodowych, których niewiele obchodzi los tych ludzi.

Może zainteresować Cię też: