Zeszyty z Piłsudskim i Dmowskim. Każdy pierwszoklasista otrzyma niepodległościowy pakiet edukacyjny IPN

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2018/2019 Instytut Pamięci Narodowej przekaże pierwszoklasistom zeszyty z wizerunkami ojców niepodległości oraz długopisy i ołówki z nadrukiem nawiązującym do 100-lecia odzyskania niepodległości. Akcję organizują oddziały IPN w całej Polsce.

wróć do artykułu
  • ~ONR
    (2018-08-31 17:37)
    Czy można gdzieś takie zeszyty kupić? Mam tu na myśli przede wszystkim te z wizerunkiem Romana Dmowskiego.
  • ~maj
    (2018-08-31 15:58)
    oto próbka złotych myśli faszysty i antysemity Dmowskiego: „Gdybyśmy byli podobni do dzisiejszych Włoch, gdybyśmy mieli taką organizację jak faszyzm, gdybyśmy wreszcie mieli Mussoliniego, największego niewątpliwie człowieka w dzisiejszej Europie, niczego więcej nie byłoby nam potrzeba”
  • ~Weteran
    (2018-08-31 15:35)
    Wciskanie historii na siłę da odwrotne skutki.
  • ~zin
    (2018-08-31 15:13)
    IPN powiniem w tych zeszytach umiescic legende ze w wyniku zamachu PIlsuckiego zginelo 300 ludzi A Dmochowski byl antysemita Niech dzieci poznaja prawde
  • ~Prawda jest taka
    (2018-08-31 14:51)
    Targowica komentuje. We Francji czy Stanach Zjednoczonych nikt by sie nie obuzyl gdyby na zeszytach widnialy De Gaulle czy Washington lub Jefferson. Wlasnej historii wstydzic sie to przykre i absurdalne. Lepiej bylo by dodac takze do tych postac, Debskiego i Moscickiego niz odgrywac cynikow i pluc na wlasna historie jak ch-a my.
  • ~sic.
    (2018-08-31 14:40)
    Kretynizm elit wladzy poraza swoja glupota ... a zeszytow o Kaczynskich nie bedzie ?
  • ~rumor xyz
    (2018-08-31 14:17)
    U mnie te osobniki to,pesona non grata.Lepiej niech wnuki dostaną jedynki i uwagi,niżby mieli się czegos o nich nauczyć.
  • ~Polak
    (2018-08-31 13:58)
    Dlaczego nie z Kaczyńskim?
  • ~cypis
    (2018-08-31 13:57)
    a gdzie prezydęt tysiąclecia?
  • ~1@@@1
    (2018-08-31 13:50)
    Zeszyty z bandytą ,antysemitą i mizoginem. Brawo.
  • ~ ~
    (2018-08-31 13:48)
    A kiedy zeszyty z wizerunkami braci Kaczyńskich co to komunę obalili oraz ich matki Jadwigi zawsze dziewicy która to niepokalanie wydała na świat Polskich Bohaterów?!

Może zainteresować Cię też: