Jarosław Kaczyński już pięć lat temu zapowiadał likwidację gimnazjów. Dopatrzył się tam lobby...

| Aktualizacja:

Sejm zdecydował o dalszym losie reformy edukacji. Posłowie skierowali projekt rządowej reformy do prac w komisji. Tymczasem na sejmowych korytarzach wspomina się słowa lidera Prawa i Sprawiedliwości z 2011 roku. Jarosław Kaczyński już wtedy bowiem deklarował, że chce likwidacji gimnazjów. W książce "Polska naszych marzeń" przewidywał nawet związane z tą operacją trudności.

wróć do artykułu
  • ~Demaskator
    (2016-12-13 21:58)
    Co ci ludzie biorą.
  • ~Czajkowski
    (2016-12-13 23:11)
    Kaczuch spadaj pod pierzynę, tam twoje miejsce.
  • ~Ola
    (2016-12-14 02:21)
    "...już pięć lat temu..." I dopiero teraz o tym piszecie? I to ma być news?
  • ~Historyk współczesności
    (2016-12-14 03:53)
    Czy takich idiotów robi się też w łóżku ? Czy może na jakichś barykadach albo pod płotem .?
  • ~Zenon
    (2016-12-14 04:33)
    Szkoła podstawowa i gimnazjum stanowią dwa etapy obowiązkowego nauczania. Po cóż zatem go dzielić na dwie odrębne jednostki? Pewnie po to, by zwiększyć zatrudnienie w szkolnictwie. Ucierpiały na tym dzieci, które w gimnazjum były poddane presji środowiska, by nauczyć się "dorosłości". Patologie są wszędzie zjawiskiem masowym.
  • ~Yetti
    (2016-12-14 08:58)
    Gość wzoruje się na komunie w Rosji? Przecieram oczy ... Ruskie sukcesy techniczne? Tylko w technice wojennej poprzez skoszarowanie całego narodu i poprzez teror. W USA na techjikę wojenną szło 5% zasobów w komunie 80%.
  • ~Młody
    (2016-12-14 09:00)
    Olewam pisowski patriotyzm i nie dam się zindoktrynować.
  • ~gwizd
    (2016-12-14 09:11)
    Straszne, po prostu straszne...
  • ~Foxx
    (2016-12-14 09:37)
    Gdyby nie było testów a rozmowa to teraz proboszcz z pisowcem decydowałby o przyjęciu do akademii medycznej. Najważniejsza byłaby partyjna rekomendacja a nie wiedza. To właśnie wdrażane jest we wszystkich instytucjach publicznych przez pachnących naftaliną pisowskich politruków
  • ~Olof
    (2016-12-14 10:58)
    To ewidentnie chory człowiek i szkoda go. Ale długo to nie potrwa, sytuacja sie destabilizuje.
  • ~wjw
    (2016-12-14 11:33)
    No, prawdziwy prorok z niego...
  • ~jaga
    (2016-12-14 12:18)
    Ten system to system edukacji, "pewna infrastruktura" to piękne budynki, a lobby to nauczyciele, którym zabrano wszystkie przywileje, a jednak ciągle się dokształcają i chcą pracować. Dlaczego to przeszkadza Kaczyńskiemu?
  • ~metr50wkapeluszu
    (2016-12-14 12:33)
    tak kosmici atakują gimnazja i trzeba sprawdzić czy to nie agenci i zdrajcy (kamiński , błaszczak i macierewicz na miotły i do ataku
  • ~Gosc
    (2016-12-14 13:01)
    JASNOWIDZ!!! (Szkoda tylko , ze braciszka nie ostrzegl).
  • ~karla
    (2016-12-14 14:02)
    jarku, jak nie weźmiesz tego towarzystwa za mordę to nawet na dyktatora się nie nadajesz, najwyżej możesz zostać fajtłapą, ty z nikim nie potrafisz koegzystować,
  • ~Pabloo
    (2016-12-14 14:10)
    Jarosław grochówka ci zaszkodziła ? Bo masz taki wydęty brzuch jak balon
  • ~wojtek
    (2016-12-14 19:13)
    Prezes to się na wszystkim zna, co prawda lądowanie samolotu we mgle jeszcze mu nie wyszło, ale dewastacja edukacji jest pewna jak w banku.
  • ~reformy moherowe
    (2016-12-14 21:20)
    Przecietny wyborca PiSu - powinien znać tylko krzyżyk - przydatny do modlitwy i podpisu. No i kilka liczb i cyfr - żeby znac właściwe świeta i wiedzieć ile dać na tacę.
  • ~rabindranata kopydło
    (2016-12-15 02:27)
    Pan Jarosław jest w ogóle za likwidacją szkół gdyż do dziś ma traumę z tych lat gdy nic pojąć nie potrafił a wymagano !
  • ~babucha
    (2016-12-15 11:25)
    ale wizjoner, aż strach się bać! i to coś uważa się za władzę jedyną i ostateczną (ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą), na szczęście nie dla wszystkich! Nie głosowałam na oszołomów i nigdy nie zagłosuję!

Może zainteresować Cię też: