Matura z matematyki 2013. ROZWIĄZANIA

2013-05-08 14:57 | Aktualizacja: 16:08
Matematyka

Matematyka / Shutterstock)

Tegoroczna matura z matematyki na poziomie podstawowym przez wielu zdających jest oceniana jako najprostsza od lat. Poniżej prezentujemy rozwiązania przygotowane przez ekspertów Uniwersytetu Śląskiego.




Arkusz maturalny z matematyki:

Zadania z matematyki rozwiązała mgr inż. Anna Smołka.

Mgr inż. Anna Smołka – ukończyła matematykę na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Od siedmiu lat uczy na różnych poziomach zaawansowania, skupiając się przede wszystkim na przygotowaniu uczniów szkół średnich do egzaminu maturalnego. Prowadzi Szkołę Matematyki GAUSS, oferującą lekcje indywidualne oraz grupowe, kursy i warsztaty maturalne, a także usługi projektowania arkuszy kalkulacyjnych i składania publikacji. Współpracuje m.in. z Uniwersytetem Śląskim w ramach Uniwersytetu Śląskiego Maturzystów. www.gauss.edu.pl / e-mail: kontakt@gauss.edu.pl






Źródło: dziennik.pl
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 26
  • ~SP2013-09-11 11:04

    Dlaczego oni tak brzydko piszą. Nie uczyli ich staranniejszego pisania, nie jest trudne trzeba chcieć.

  • ~Robnad2013-05-12 14:53

    zrobiłem wszystko w pamięci

  • ~Przemo2013-05-08 21:30

    jaki błąd jest w 10? wszystko jest dobrze

  • ~KKKKKKK2013-05-08 19:56

    W zadaniu 10 jest błąd

  • ~emmm2013-05-08 18:03

    maturka calkiem spoko :D

  • ~lady2013-05-08 17:50

    Ja też nie rozłożyłam w tej nierówności tego pierwiastka z 8 i myślę że nie uznadzą,ale będzie jeden punkt za dobre rozpisanie.

  • ~Kamil2013-05-08 17:49

    Cześć

    Tu macie arkusze i odpowiedzi do matury 2013 do wszystkich części ,który odbędzie się w maju.

    http://hostujmy.pl/download/45384/mQ5NDB

  • ~xx2013-05-08 17:32

    Mam pytanie, czy jesli w zadaniu tekstowym o pociągach, w trakcie obliczeń nie pomnożyłam obustronnie przez 3y, ( czy tam v) tylko przez samo y i w wyniku tego delta wyszła mi inna ale Y1= 63 to czy będzie to ocenianie normlanie?

  • ~M2013-05-08 17:29

    Sami jesteście sześciokąt. Policzcie sobie krawędzie i ściany. Jak dodawanie to zbyt skomplikowana matematyka, to ja nie wiem kto Was do matury dopuścił.

  • ~Dorota2013-05-08 17:04

    Zawsze są grupy na maturach zostało to wprowadzone kilka lat temu. Dlatego też nie warto ściągać od sąsiada bo możesz tego bardzo żałować .