Przykładem platformy oferującej płatne kursy językowe online jest Multikurs.pl. Znaleźć tu można m.in. kursy intensywne stanowiące internetową wersję znanych programów "Profesor Henry". Dostępne są one na poziomie dla początkujących oraz średnio zaawansowanych. Dzięki nim można ćwiczyć słownictwo, rozumienie ze słuchu, czytanie, gramatykę. Oba kursy mają w sumie aż 32 części i prawie 150 lekcji, które pomogą opanować materiał.

Reklama

Szybka nauka słownictwa

Do wyboru są dwa kursy słownictwa – 1000 niezbędnych słów metodą MultiWords oraz Angielski Nauka słówek metodą MultiWords. Na czym polega ta metoda? Każdy z kursów ma wbudowany System Inteligentnych Powtórek, który sam ustala, jak często i jak intensywnie powinniśmy powtarzać słówka, aby osiągnąć zamierzony efekt. Możemy też sami rozplanować, ile powtórek dziennie jesteśmy w stanie zrobić i ustawić poziom intensywności kursu – wiadomo, że maturzysta przed egzaminem, ma bardzo chłonny umysł. Kurs 1000 niezbędnych słówek przyda się raczej osobom zdającym maturę na poziomie podstawowym. Dla zaawansowanych bardziej przydatny będzie kurs Nauka Słówek metodą MultiWords.

Media

Przygotowanie do egzaminu ustnego

W przygotowaniu do egzaminu ustnego i rozmów sterowanych pomoże kurs Angielski Najważniejsze konwersacje w animacjach. Pomaga on w łatwy sposób opanować słownictwo przydatne w najczęściej występujących sytuacjach komunikacyjnych, np. na lotnisku czy w kasie biletowej na dworcu. Kurs składa się z 10 animacji przedstawiających określone scenki oraz ćwiczeń pomagających utrwalić zawarte w nich słownictwo i inne konstrukcje językowe.

Kursy dostępne są w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, rosyjskim, chińskim, japońskim i arabskim.