Reklama
W Maturowie zakończyły się weekendy z warsztatami Rozkuj się wiosną!
Jednak już w najbliższy weekend będzie niepowtarzalna szansa na ostatnią, skumulowaną powtórkę przed maturą - powtórka Last Minute Maturowa, która pozwoli usystematyzować wiadomości, poznać najczęstsze pułapki maturalne, a także powtórzyć zasady pisania wypracowania.
Zapraszamy na 1-dniową powtórkę Last Minute:
Reklama
·Katowice WOS – 28 kwietnia
·Katowice Historia – 29 kwietnia
·Kraków WOS – 29 kwietnia
Zapisy na www.maturowo.edu.pl !
A jak wyglądały kwietniowe warsztaty Rozkuj się wiosną?
14-15 kwietnia Maturowo odwiedziło 4 miasta:

W Katowicach, na Uniwersytecie Śląskim, odbyły się warsztaty z WOS-u z Dominiką Hofman.

Maturowo
W Poznaniu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu odbyły się warsztaty z WOS-u, które poprowadziła Magdalena Marzec.
Maturowo
We Wrocławiu Marcela Gruszczyk poprowadziła warsztaty z historii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, wydział zamiejscowy we Wrocławiu.
Maturowo
Natomiast w Krakowie, tradycyjnie, warsztatowiczów oraz Maturowo, gościła Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera. Warsztaty z WOS-u poprowadził Marcin Kędzierski.
Maturowo

Natomiast 21-22 kwietnia trenerzy kontynuowali podróże po całej Polsce.

W Warszawie, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, odbyły się kolejne części warsztatów z WOS-u, tym razem z Magdą Marzec.

Również we Wrocławiu, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, wydział zamiejscowy we Wrocławiu, maturzyści kontynuowali tematykę z WOS-u, z Adrianem Gorgoszem.

Reklama

W Katowicach, na Uniwersytecie Śląskim, trenerka Beata Master, poprowadziła warsztaty z WOS-u z tematyki Unii i stosunków międzynarodowych.

Maturowo

Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni. Kameralne grupy sprawiły, że można się było dobrze poznać, a także nawiązać relację z trenerem, co uczestnicy chętnie czynili i świetnie się bawili:)

Jedna z warsztatowiczek zwróciła uwagę na istotną kwestie – warsztaty nie tylko uczą, ale też porządkują zdobytą wiedzę i uświadamiają braki:
Warsztaty uświadomiły mi pewne istotne sprawy, nad którymi muszę popracować (nie tylko dotyczące wos-u).Magda to z całą pewnością nauczyciel totalny, który pomaga uczniowi nie tylko wykuć regułki, ale także popracować nad sobą samym.[...]Chyba w moim przypadku zwrócenie uwagi na pewne rzeczy przez Magdę okażą się najcenniejszą wiedzą wyniesioną z tych warsztatów.
Zatem serdecznie polecamy 1-dniową powtórkę Last Minute Maturowa, jako najlepszy sposób na powtórzenie wiadomości w ostatni weekend przed maturą!
Wszystkie zdjęcia znajdziecie w galerii na facebooku lub w galerii na www.maturowo.edu.pl.