Zapisywać się na studia na UŚ można na stronie Internetowej Rejestracji Kandydatów. Ponadto w punkcie informacyjnym w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego zainteresowani studiami na UŚ będą mogli uzyskać informacje na temat prowadzonych kierunków i specjalności, a także ilości kandydatów na jedno miejsce w latach poprzednich.

Reklama

Natomiast dla uczniów I i II klas szkół ponadgimnazjalnych Uniwersytet Śląski przygotował bezpłatne konsultacje z psychologiem i doradcą zawodowym. 5 i 6 maja 2011 r. podczas indywidualnych spotkań, specjaliści w dziedzinie rozwoju kariery pomogą uczestnikom poznać główne wartości pracy zawodowej i będą przekonywać, że zainteresowania są elementem warunkującym efektywne wykonywanie wymarzonej pracy. Uczestnicy spotkania będą mogli też wspólnie ze specjalistą określić swoje predyspozycje zawodowe oraz cele z uwzględnieniem przyszłego kierunku studiów.

Spotkania z psychologiem i doradcą zawodowym odbywać się będą od godz. 10.00 do 15.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 12, sala 24). Zapisy prowadzone są pod numerami telefonów: 32 359 19 75 i 32 359 13 21.